osób online: 1740
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecamy Ksiazki!

Wypowiedzi PromocjaAdseo

Temat Wypowiedź
Marketing w internecie
Zareklamuj się w sieci
2009-12-11
Wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej promocji serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne akcje promocyjne w przyszłym roku :)
Marketing w internecie
Zareklamuj się w sieci
2009-11-30
Obecność w sieci to już dziś konieczność. Z każdym dniem przybywa użytkowników Internetu, który oprócz celów rozrywkowych, coraz częściej wykorzystywany jest do poszukiwania informacji o produktach, usługach czy firmach. Wraz z liczbą internautów przybywa również osób, które kupują w sieci. Nie jest zatem przesadą popularne w ostatnim czasie stwierdzenie: „Nie ma Cię w sieci – nie istniejesz”.

Aby trafić do klienta trzeba bowiem działać w środowisku, w jakim on sam działa. Dziś tym miejscem jest przede wszystkim sieć. Istotę sukcesu stanowi wobec tego walka o uwagę internauty. Od czego tą walkę rozpocząć?

Podstawą zaistnienia w wirtualnym świecie jest dobrze zaprojektowana strona www - funkcjonalna, czytelna i łatwa w nawigacji, a jednocześnie dobrze widoczna w sieci. Tylko taka strona pozwoli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców

Jesteś ciekaw, czy Twoja strona www posiada te cechy? Chcesz poznać potencjał swojej witryny? Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Adseo! Wypełnij formularz, znajdujący się pod adresem http://www.adseo.pl/promocje.html. Otrzymasz bezpłatny audyt i dowiesz się co można zrobić dla Twojej strony. Wszystko zupełnie za darmo!
Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt