osób online: 837
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecamy Ksiazki!

Wypowiedzi Piotr Pszczółkowski

Temat Wypowiedź
Sekrety sprzedaży
Porady praktyków
2010-06-14
Masz racje Piotrze. Ja mam to szczęście, że to lubię:)
Negocjacje
Jak uzyskać założone cele?
2010-06-14
Wiesz, nie zgodzę się z Tobą. Oczywiście to zależy od rodzaju negocjacji. Jeżeli idziesz kupić owoce na targ to z pewnością nikt nie będzie opracowywał strategii negocjacyjnej. Jednak, gdy bierzemy pod uwagę poważne negocjacje biznesowe należy wiedzieć jakiś jest obszar w którym możemy się poruszać - co jest absolutnym minimum, poniżej którego nie możemy zejść, a co jest według nas możliwe do osiągnięcia w danym momencie. Dzięki temu nasze negocjacje możemy prowadzić szybciej i bardziej elastycznie.
Open Development Training
szkolenia - Lublin
2010-06-14
Niestety nie. Organizujemy tylko projekt w Gdyni, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Zapraszam na najbliższy warsztat, który odbędzie w dniach 23 czerwca w Warszawie. Jeżeli będzie Pani zainteresowana proszę o kontakt na piotr.pszczolkowski@openlearning.pl.
Prezenty
Gdzie można kupić fajne prezenty?
2009-11-22
W internecie jest coraz więcej sklepów internetowych. Coraz częściej czyta się jednak o nieuczciwych i nierzetelnych firmach sprzedających w internecie.
Umiejętności interpersonalne
Dlaczego to takie ważne?
2009-11-22
Cieszę się Kasiu, że artykuł Ci się podobał. Zapraszam Cię też do przeczytania wątku innej grupy, a mianowicie [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]
Kariera
Czy zwlanianie pracownika się opłaci
2009-11-22
Kasiu, masz w pełni rację. Nie tłumaczę takich zachowań, staram się szukać wszystkich aspektów towarzyszących zwalnianiu pracownika.
Negocjacje
Jak uzyskać założone cele?
2009-11-22
Masz rację. Z pewnością wymienione przez Ciebie Jacku kwestię są szczególnie ważne. Jeżeli wspominasz już o przygotowaniu się do negocjacji i definiowaniu celów to warto opracować je w kategorii celów minimalnych i maksymalnych.
Polityka
karkołomne eufemizmy politologiczne
2009-11-22
Wiesz, sam skończyłem politologię i według mnie istnieje duża różnica pomiędzy liberałami, i komunistami...
Kariera
Czy zwlanianie pracownika się opłaci
2009-09-26
Warto pamiętać, że ludzie różnie zachowują się w sytuacjach stresowych. Zwolnienie z pracy pociąga jakąś zmianę w życiu człowieka, a na zmianę reagujemy w większości podobnie - rodzi ona stres, obawę, nieprzewidziane reakcję.
Sukces podczas rekrutacji
Jak się ubrać na rekrutację aby odnieść sukces...
2009-09-26
No właśnie, odnosząc się do opisanej sytuacji, wydaje się, że biała koszula, długie czarne spodnie to jeden z tych tych strojów, który pasuje najbardziej. Jednak, analizując różne rekrutacje, które miałem okazje obserwować, w przypadku pojawienia się dwóch kandytatek o podobnych kwalifikacjach, to zawsze była wybierana ta, której ubiór był bardziej "intrygujący".
Rozwój osobisty
Jak poznać swój potencjał?
2009-09-26
To fakt, że świadome działanie zawsze daje większe szanse na realizację swoich celów. Tylko pozostaje kwestia jak wyznaczać cele. Przecież powinny one być osiągalne i realne. Zatem zawsze decydując się na ten czy inny kierunek, odnosząc się do Twoich słów oceniamy jego "realność" po naszych dotychczasowych doświadczeniach.

Oczywiście to jest słuszne podejście, ale z drugiej strony...przecież, jeżeli nie robiliśmy czegoś jeszcze w życiu nie wiemy, że to może być nasza mocna strona, zatem nie uwzględnimy tego analizując nasze działania w przyszłości. Czy zatem nie warto wziąć pod uwagę zarówno to co wynika z naszych doświadczeń i czegoś więcej...?
Umiejętności interpersonalne
Dlaczego to takie ważne?
2009-09-26
Wiesz Kasiu, tu nie chodzi o to co jest ważniejsze. Z pewnością wykształcenie i umiejętności, jeżeli są wymienione w ogłoszeniu o pracę, znalazły się tam bez powodu. Rzeczywiście, tak jak wskazuje na to Marta Nowosławska może to wynikać ze specyfiki stanowiska pracy. Same sformułowanie umiejętności interpersonalne są pojęciem bardzo szerokim. Więcej na:

[aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]
Efektywna komunikacja
Komunikacja werbalna a mijanie się z niewerbalną
2009-09-26
Komunikacja pozawerbalna to jeden z ciekawszych obszarów poznania ludzkich zachowań. O nastawieniu rozmówcy, jego przekonaniach najwięcej mówią jego oczy, które jako jedyne organy w naszym ciele nie jesteśmy w pełni kontrolować. Takim przykładam jest tzw. fast eyes moves.

Mówi się często, że osoby, które są niepewne swojej pozycji lub chcące skłamać unikają kontaktu wzrokowego ze swoim rozmówcą. Oczywiście, można się tego nauczyć, ale wymaga to pewnych ćwiczeń. Poza tym w stanie podwyższonego stanu emocjonalnego staje się to dużo trudniejsze, a to właśnie wtedy nasze komunikaty pozawerbalne zdradzają nas najbardziej.
Negocjacje
Jak uzyskać założone cele?
2009-08-13
Zapraszam wszystkich do dyskusji nad skutecznymi sposobami osiągania swoich celów negocjacyjnych.
Rozwój osobisty
Jak poznać swój potencjał?
2009-08-12
Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś nad swoim potencjałem? a może wszystko co robisz jest dziełem przypadku i różnych nieuporządkowanych zdarzeń w Twoim życiu...
Sukces podczas rekrutacji
Moje CV jest najlepsze
2009-08-12
Jak rozmawiamy o dobrym i etycznym pisaniu CV to ostatnio wzbudziły we mnie wiele refleksji kreatory CV na różnych portalach i stronach internetowych. Czy można wysłać do przyszłego pracodawcy jeszcze bardziej czytelny komunikat o swoim totalnym braku kreatywności i pomysłu?
Gdynia
Co jest takiego niezwykłego w Gdyni?
2009-08-12
Płatne parkingi w Gdyni to sposób miasta na brak miejsc parkingowych w centrum Gdyni i zmobilizowanie przyjeżdżających do centrum do krótszego parkowania. Jako Gdynianin jestem w stanie to zrozumieć, zwłaszcza, że opłaty są proporcjonalnie mniejsze niż np. w Sopocie i w Gdańsku, nie mówić już o innych miastach. Szkoda jednak, że nie pomyślano między czasie o wybudowaniu np. dodatkowego parkingu wielopoziomowego, który też mógłby być pewną receptą na ten problem.
Kariera
Co dzień o krok do przodu
2009-08-12
Cóż, zatem Izo powinnaś poważnie pomyśleć o zmianie pracy... Cieszę się, że czujesz potrzebę rozwoju i przejawiasz chęć poprzez poszukiwanie na własną rękę uczestniczenia w szkoleniach:)
Openlearning - grupa trenerów
Zapraszam do współpracy trenerów
2009-07-11
W związku z nachodzącymi projektami szkoleniowymi szukamy do współpracy trenerów umiejętności miękkich. Wszystkich zainteresowanych proszę o przesyłanie swoich aplikacji na adres piotr.pszczolkowski@openlearning.pl. Na podstawie zgłoszeń zaplanujmy spotkanie celem bliższego spotkania. Trenerów poszukujemy w trzech obszarach: Trójmieście, Warszawie i Krakowie. Zapraszamy do współpracy.
Openlearning - grupa trenerów
Witam wszystkich:)
2009-07-11
Przepraszam za małą zwłokę w odpisaniu. Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu. Jestem trenerem w firmie Openlearning. Za szkolenia z zakresu obsługi klienta odpowiada w naszym zespole Sebastian Sauter, także jak tylko będziemy mogli porozmawiać chętnie Pana umówię na spotkanie celem przedstawienia naszych doświadczeń. Prowadziliśmy już projekty dla różnych hotelów, także będziemy mogli omówić nasze propozycje na konkretnych przykładach. Zapraszam też na naszą stronę http://szkolenia.openlearning.pl
123 >
Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.22
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt