osób online: 289
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecamy Ksiazki!

Wypowiedzi Monika Sz

Temat Wypowiedź
Aktywny weekend
weekend w tropikach
2009-07-31
Oj Grzegorz Ty masz pomysły, to teraz można tak wyliczać też z trojaczkami, czworaczkami itd...:) to jest fajne miejsce do spędzenia romantycznego weekendu we dwoje jak także do super zabawy w gronie przyjaciół.
PS. odradzam wybierania się tam w długie weekendy albo walentynki, za dużo ludzi, pół dnia tracisz na stanie w kolejce do kas ;)
Od sportu jescze nikt nie zachorował
Ciekawa aktywność
2009-07-31
a ja jestem za jeżdżeniem na rowerze, niby to nic specjalnego, bo w dzisiejszych czasach to dla innych już nuda, ale ja nadal lubię po pracy czy w weekend pojeździć rowerem po lesie lub nad morzem, polecam ścieżkę rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego, ma prawie 40 km. zamiast wylegiwać się na plaży, można opalić się na rowerze i zarazem aktywnie spędzić czas;)
Urlop
Gdzie wyjechać na wakacyjny urlop?
2009-07-30
Grzegorzu nie mam swoich ulubionych gór, mi się wszystkie podobają każda ma w sobie jakiś urok ;)
Społeczeństwo informacyjne
Granice komputeryzacji czynności przez człowieka.
2009-07-10
W dzisiejszych czasach postęp komputeryzacji posuwa się w zastraszającym tempie i będzie się posuwał dalej, nie uważam, żeby ludzie zrezygnowali z tego, bo być może zostanie przekroczona jakaś tam granica. Niedługo już będzie tak, że w szkołach dzieci zamiast zeszytów będą przynosiły laptopy i robiły notatki z lekcji na nich. A kaligrafia uczona w klasach 0-3 powoli zostanie zapomniana.
Niby jazdy na rowerze nie można się oduczyć, zapomnieć, ale za to prowadzenia samochodu sądzę, że można. Nie znam się na sterowaniu samolotów, ale możliwe, że rzeczywiście piloci przyzwyczaili się już tak do komputeryzacji, że zapomnieli jak się steruje bez tych wszystkich pomocniczych urządzeń.
Urlop
Gdzie wyjechać na wakacyjny urlop?
2009-07-10
Grzegorz, chyba nie przeczytałeś mojego pierwszego postu, bo byś wiedział że chcę wyjechać w góry;) Lubię odpoczynek czynny, a nie leniuchowanie na plaży, to mnie nie bawi, a po dniu spędzonym na plażowaniu czuję się bardziej zmęczona niż gdybym się wspinała w górach ;) zresztą całe to zmęczenie rekompensują piękne widoki ze szczytów.
Eko- życie
ekologia na co dzień
2009-07-10
Ja mieszkam w bloku i niestety, mam ograniczone możliwości segregacji odpadów, ale robię to w miarę możliwości. Na osiedlu mamy nawet pojemniki służące do takiej segregacji, ale co z tego jak kiedyś byłam świadkiem tego, że podjechała śmieciara i wrzuciła wszystko do jednego kontenera. Nie wiem jak to dalej wygląda, pewnie znowu to segregują na wysypisku. Co trochę jest bezsensowne.
Rzucić palenie
Sport jako substytut palenia papierosów
2009-07-07
a co jeśli się zestresujesz np. w pracy? też masz ze sobą zawsze dres? ;)
Humor
Dowcip, który dziś mnie powalił...
2009-06-05
Rosyjscy naukowcy przeprowadzają eksperyment. Wzięli muchę, wyrwali jej jedną nóżkę:
Mucha idi! - mucha idzie.
W raporcie piszą "po wyrwaniu jednej nogi mucha chodzi". Wyrwali jej drugą nogę:
Mucha idi! - mucha idzie. W raporcie piszą "po wyrwaniu drugiej nogi mucha nadal chodzi". Wyrwali jej trzecią nogę:
Mucha idi! - mucha idzie. W raporcie piszą "po wyrwaniu trzeciej nogi mucha chodzi". Wyrwali jej ostatnią nogę:
Mucha idi! - mucha stoi.
Mucha idi!!! - mucha dalej stoi. W raporcie piszą "po wyrwaniu wszystkich nóg mucha ogłuchła".
Sukces podczas rekrutacji
Pytania podczas rekrutacji
2009-06-05
Jakie było najgorsze pytanie, które usłyszeliście podczas rozmowy o pracę? Dobre pytania pomagają pracodawcy ocenić kwalifikacje, umiejętności, zdolność rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole. Złe nie pomagają w niczym. Mogą natomiast zawstydzić, zdenerwować albo wręcz obrazić.

Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Miłośnicy marki Mazda
Która najładniejsza?
2009-05-31
Widzę Asia, że mamy podobny gust co do SUV-ów. CX -7 jest prześliczna, ale moim marzeniem jest Audi Q7 ;)
Dążenie do rezultatów
Czy to się uda?
2009-05-29
Zazwyczaj tak jest, że "udzielacze rad" mówiąc ja na Twoim miejscu zrobił/a bym to i to, ale prawda jest taka, że gdy taki "udzielacz rad" staje przed takim samym problemem, celem, sytuacją to robi coś zupełnie innego albo nie potrafi poradzić sobie z tym, więc po co to całe udzielanie rad?;)

PS. Darku taka natura ludzka, że łatwiej dostrzega się wady u innych, niż u sobie samego, a co dopiero przyznać się do błędów i że ma się problem z samym sobą ;)
Dążenie do rezultatów
Czy to się uda?
2009-05-28
A jeżeli mamy wyraźnie określony cel, ale ten cel jest też uzależniony od drugiej osoby/sytuacji itp i pomimo, że bardzo pragniesz go osiągnąć to nie możesz. Co zrobić poddać się, walczyć z "wiatrakami"?
Kredyty Hipoteczne, Banki
Konta oszczędnościowe
2009-05-26
Zaryzykowałam i "oszczędności mojego życia" ;) ulokowałam właśnie w Polbanku. Ta oferta wydawała mi się najkorzystniejsza. Do cierpliwych osób, aż tak bardzo nie należę, ale osobiste załatwianie spraw akurat mi nie przeszkadza.
Urlop
Gdzie wyjechać na wakacyjny urlop?
2009-05-14
Prawda. Koszt takiej wycieczki jest zbliżony do kosztu pobytu nad naszym Polskim morzem. Zwłaszcza gdy trafimy na last minute. A najważniejsze jest chyba to, że w Tunezji czy Egipcie masz pewność, że pogoda Cię nie zawiedzie ;)
Studium radzenia sobie ze stresem
Studium radzenia sobie ze stresem
2009-04-30
Egzaminy ustne to moja zmora... zawsze mam problem opanować stress. I choć wiem, że umiem dany materiał to i tak się stresuje.
kupić czy nie kupić? a może lepiej co kupić?
szalone zakupy
2009-04-30
Dlatego faceta należy zabierać ze sobą jak się ma już coś upatrzone. hm... nie wszystkie kobiety kupują tak drogie buty ;)
Studium radzenia sobie ze stresem
Studium radzenia sobie ze stresem
2009-04-30
Myśleć pozytywnie, nie załamywać się i nie poddawać, albo zająć się inną ważną sprawą. Gdy człowiek ma dużo pracy to nie ma czasu na złe myśli.
kupić czy nie kupić? a może lepiej co kupić?
szalone zakupy
2009-04-30
Marcinie chyba za dużo telenowel oglądasz ;) W dzisiejszych czasach kobiety są niezależne finansowo od swoich chłopaków czy mężów i wydaja na to, na co mają ochotę, a że najlepiej się wydaje pieniądze na ciuchy i buty to swoją drogą. Zresztą co w tym takiego złego naciągnąć faceta od czasu do czasu na taki mały drobiazg ?;)
PS. A zakupy to się najlepiej robi z koleżanką a nie z facetami, bo oni tylko marudzą "długo jeszcze..."
Język angielski
Rozwój języka przez słuchanie/oglądanie
2009-04-29
W ogóle wyjazd za granicę gdzie okoliczności zmuszają do posługiwania się danym językiem najlepiej sprzyja nauce. Człowiek nie ma wyboru, jeżeli chce się porozumieć to musi nauczyć się języka.
Studium radzenia sobie ze stresem
Studium radzenia sobie ze stresem
2009-04-29
Ja za to jak się stresuję to mam jadłowstręt, nic mi się nie chce jeść, a pomaga mi sposób, który napisał Zbyszek. Warto zmobilizować się i pójść na basen, siłownię lub rower. W trakcie ćwiczeń fizycznych podnosi się poziom endorfin, a tym samym nasz humor ulega poprawie. Intensywny wysiłek fizyczny sprawia, że zapominamy o przykrych myślach i stresie.
123 >
Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt