osób online: 609
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Kreatywność
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. ... czytaj dalej
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Kreatywne podejście do pracy pozwala na osiąganie lepszych efektów i pozytywnie wpływa na rozwój osobisty. Nie w każdym zawodzie możliwe jest wykazywanie się twórczym potencjałem, warto jednak sprawdzić, czy posiada się taką zdolność, gdyż przy umiejętnym jej przejawianiu, można osiągać lepsze rezultaty. Warto doskonalić te umiejętności, gdyż są one składową licznych sukcesów i mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Polecamy Ksiazki!

do polecenia

avatar Kasia
Kasia
2009-02-18 13:22
przeczytałam ostatnio świetną książkę. Kolejną pozycję autora Cienia Wiatru. Jest niesamowicie wciągająca i a zakończenie mnie przyprawiło o dreszcze. Polecam wszystkim.
avatar
[ukryto]
2009-02-24 14:38
niesamowicie wciągające to mogą być też dla niektórych romanse ;) A zakończenie... jak Gertruda zdradza ostatecznie Rodrigo, swojego męża i poślubia Ridża to nie wszystkich kręci ;)
avatar Kasia
Kasia
2009-03-13 09:15
To nie jest romans. Uważam Darku, że na pewno by Ci się spodobała. Jak chcesz to mogę Ci porzyczyć i Cień Wiatru jak i drugą część czyli Gra Anioła

[ukryto]
2009-03-20 12:34
porzyczyć ? a co to za słowo ?
avatar
[ukryto]
2009-03-20 12:41
wydaje się, że w dobie internetu nie gra już roli czy w powietrzu lata mócha, czy też mucha ;)
avatar Kasia
Kasia
2009-03-20 18:34
Ja mam dysleksję i powinnam zwracać uwagę na każdy błąd, aby się tego wyzbyć. Dzięki:) dla mnie to ważne

[ukryto]
2010-03-29 14:01
Ja polecam, Coaching czyli restauracja osobowości, autora nie znam. Jest to książka dla osoby które chce zmienić swoje życie na bardziej szczęśliwe.



Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt