osób online: 157
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Kreatywność
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. ... czytaj dalej
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Kreatywne podejście do pracy pozwala na osiąganie lepszych efektów i pozytywnie wpływa na rozwój osobisty. Nie w każdym zawodzie możliwe jest wykazywanie się twórczym potencjałem, warto jednak sprawdzić, czy posiada się taką zdolność, gdyż przy umiejętnym jej przejawianiu, można osiągać lepsze rezultaty. Warto doskonalić te umiejętności, gdyż są one składową licznych sukcesów i mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Polecamy Ksiazki!

monolitbank.pl

avatar wojciech dydymski
wojciech dydymski
2009-03-17 19:07
Zapraszam na www.monolitbank.pl jest to nowe miejsce w sieci za pomoca którego w łatwy sposób wybierzesz ofertę kredytowa, ubezpieczeniową w wielu bankach w jednym miejscu.
monolitbank.pl współpracuje z mbank, multibank,toyota bank, ING, CU, Guru Finacial, WBK, AIG....
Zapraszam
http://www.monolitbank.pl
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-03-21 17:37
Czy jest to jakiś system podobny do expandera czy openfinance?Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt