osób online: 406
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Efektywna komunikacja
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i ... czytaj dalej
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i bezpośredniego wyrażania swoich myśli, uczuć, przekonań lub pragnień, w sposób respektujący uczucia, poglądy i opinie drugiego człowieka. Umiejętność komunikowania się jest istotna na każdym szczeblu kariery, gdyż umożliwia wymianę informacji między poszczególnymi pracownikami, co z kolei jest podstawą efektywnego działania.

Poruszane tematy

aktywny%20weekend%20zima, aktywny weekend forum, OCD forum

Polecamy Ksiazki!

źródła termalne

avatar
[ukryto]
2009-03-13 13:57
Polecam również wypad na źródła termalne! Takie ośrodki są w sumie w całej Polsce tylko trzeba poszukać. Między Łodzią a Warszawą są termy Mszczonów, gdzie jest basen termalny, sauny i lodowisko w jednym miejscu. Poza tym też są baseny z wodą termalną w Bukowinie Tatrzańskiej i na Słowacji w Popradzie (tam jest wielki kompleks: baseny, kawiarnie, sauny, solarim itp i nawet serwują drinki w basenie;) Polecam:) Tylko poza sezonem turystycznym, bo w sezonie za dużo ludzi!

[ukryto]
2009-07-07 12:21
A ile kosztuje to między Łodzią a Warszawą?
avatar
[ukryto]
2009-07-16 11:19
Teraz nie bardzo pamiętam, ale nie jest drogo z 10 albo kilkanaście złotych pewnie... Latem nie byłam, ale zimą jak śnieg jest dookoła to fajne uczucie:)

[ukryto]
2009-07-16 11:31
OKI. DziękiWszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt