osób online: 636
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Co mnie motywuje?
Zastanawiają c się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, ... czytaj dalej
Zastanawiając się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, które są dla mnie istotne. Każdy człowiek może być motywowany przez różnego typu czynniki, dlatego też warto zidentyfikować te, które są ważne dla Ciebie. Jest to podstawą do efektywnego działania zarówno z środowisku zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiadając na pytania, nie zastanawiaj się, która odpowiedź jest prawidłowa. W tym kwestionariuszu nie ma złych odpowiedzi. Jeżeli tylko są one zgodne z Twoim działaniem, są prawidłowe i wskażą na obszar motywacji, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Polecamy Ksiazki!

łyżwy

avatar
[ukryto]
2009-03-13 13:50
A ja polecam łyżwiarstwo:) To typowo zimowy sport, ale niezła frajda, zwłaszcza jak się pójdzie na lodowisko z dużą grupą znajomych.
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-03-16 15:32
Zgadzam się ;) w Trójmieście polecam lodowisko w Gdańskiej Scenie Muzycznej.

Sylwester Szafran
2009-09-08 10:16
a ja polecam lodowisko w Łodzi na Retkini :)Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt