osób online: 897
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Moja postawa w życiu zawodowym
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście ... czytaj dalej
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście będzie odnosiła się do Twoich cech. Kwestionariusz składa się z pytań dotyczących odmiennych wartości, które są przejawiane bądź w codziennym życiu, bądź w sytuacjach zawodowych. Zaznaczając swoje preferencje zidentyfikujesz priorytety, które mogą być cenną wskazówką przy wybieraniu odpowiedniego stanowiska pracy.

Poruszane tematy

certyfikaty zarządzania kompetencjami i rozwojem, certyfikaty%20zarządzania%20kompetencjami%20-projektami

Polecamy Ksiazki!

Certyfikaty


[ukryto]
2009-05-31 09:50
Jak zarządzacie swomi certyfikatami umiejętności zawodowych. Tzn. jak je zdobywacie, czy przy tym macie jakieś priorytety i jak wykorzystujecie w rekrutacji.

Monika Haraszyn
2010-05-27 14:45
o co w ogóle chodzi z tym portalem? ktoś tu tym administruje?

[ukryto]
2010-05-28 17:18
Nie wiem, o co ci chodzi, ale o administracje portalu lepiej zapytaj w grupie [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...].

Nie zastanawiałem się na ten temat, ale byłoby ciekawe ich poznać.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.22
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt