osób online: 4422
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Moja postawa w życiu zawodowym
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście ... czytaj dalej
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście będzie odnosiła się do Twoich cech. Kwestionariusz składa się z pytań dotyczących odmiennych wartości, które są przejawiane bądź w codziennym życiu, bądź w sytuacjach zawodowych. Zaznaczając swoje preferencje zidentyfikujesz priorytety, które mogą być cenną wskazówką przy wybieraniu odpowiedniego stanowiska pracy.

Polecamy Ksiazki!

Parawyszykiwarkowa rola porównywarek między inymi cen


[ukryto]
2009-05-31 08:32
Jak sądzicie z jak niej się wywiązują i czy w przyszłości nastąpi ich dalszy rozwój?
avatar
[ukryto]
2009-06-01 09:29
aktualnie chcąc kupić elektronikę zawsze sprawdzam cenę w dwóch źródłach: [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...], oraz [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]. Dzięki temu mam porównanie najtańszych ofert danego produktu w sklepach internetowych oraz na aukcjach. W 90% przypadków (czyli pomijając ewentualne promocje w sklepach tradycyjnych) znajduję w ten sposób najniższą dostępną na rynku cenę towaru.
Myślę, że to wystarczający powód, aby stwierdzić, że owe wyszukiwarki cen są warte świeczki.

A rozwój? Teraz połowa z ich obsługi jest robiona ręcznie z uwagi na brak konkretnego standardu nazewnictwa. Firmy zatrudniają klepaczy do kojarzenia produktów, bo przecież "philips 7100a A7" to nie to samo co "philips 7100a" dla algorytmu, ale w istocie jest to to samo, przy czym jedna nazwa jest bardziej szczegółowa...

Myślę, że można równie dobrze porównywać cokolwiek wymiernego (czyli coś, co nie polega na guście - jak choćby perfumy) i przyniesie to sukces. Ale co? Myślę, że ten kto wpadnie na odpowiedź na to pytanie może zbić małą fortunkę :)

[ukryto]
2009-06-01 09:55
Najpierw trzeba trochę włożyć, aby było trudniej taka porównywarkę podgryżć, chodzi głównie o zawartość katalogu (żeby nie był zamały albo chaotyczny).

[ukryto]
2009-07-10 12:30
(...)Myślę, że można równie dobrze porównywać cokolwiek wymiernego (czyli coś, co nie polega na guście - jak choćby perfumy) i przyniesie to sukces.(...)

No to ciekawy przykład mamy tu [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...], chociaż myśle, że to nie ma zastosowania komercyjnego i raczej służy do promocji Binga.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-02.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt