osób online: 960
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Dążenie do rezultatów
Dążenie do rezultatów jest umiejętnością pozwalającą na osiąganie wysokich wyników. Dzięki ukierunkowaniu swoich działań na konkretne cele, z większym prawdopodobieństwem osiągniesz sukces. Sfera ta wiąże się z umiejętnością i ... czytaj dalej
Dążenie do rezultatów jest umiejętnością pozwalającą na osiąganie wysokich wyników. Dzięki ukierunkowaniu swoich działań na konkretne cele, z większym prawdopodobieństwem osiągniesz sukces. Sfera ta wiąże się z umiejętnością i wolą poszukiwania nowych rozwiązań.

Poruszane tematy

gdzie wyjechać w góry, gdzie%20warto%20wyjechać%20w%20góry, gdzie%20wyjechać%20w%20góry, gdzie%20najlepiej%20wyjechać%20w%20góry, gdzie wyjechać we wrześniu, gdzie%20wyjechać%20na%20weekend%20w%20góry, gdzie%20wyjechać%20w%20maju, gdzie wyjechać w maju, gdzie%20wyjechać%20na%20weekend%20w%20maju, gdzie%20wyjechać%20we%20wrześniu, wyjazd w góry gdzie, pomysł na wakacyjny wyjazd, gdzie wyjechać na urlop, pomysł na wyjazd wakacyjny, gdzie wyjechać na weekend w polsce

Polecamy Ksiazki!

Gdzie wyjechać na wakacyjny urlop?

123 >
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-04-02 10:48
W tym roku planuję spędzić urlop w Polskich górach. Macie jakieś propozycje gdzie warto pojechać?
avatar Kasia
Kasia
2009-04-02 11:01
Ja proponuję jednak Tatry i Zakopane. Mam adres do ludzi, którzy prowadzą pensjonat w zabytkowym domku z drewna 5 min od Krupówek za 30 zł za osobę za noc. Taka cena była 2 lata temu.
A z naszych Tatr zawsze można się wybrać na Słowacka stronę.
Nawet jak już byłaś w Tatrach to jest to tak piękne miejsce, że na pewno nie będziesz się tam nudzić, ani żałować, że znów tam jesteś.
avatar
[ukryto]
2009-04-04 08:40
A ja nie lubię Zakopanego, za każdym razem jak tam się wybieram, zawsze jest mnóstwo ludzi:( Monika, kwestia tego jaki rodzaj wypoczynku preferujesz? Jeśli lubisz wycieczki z plecakiem i lubisz kontakt z przyrodą, a nie z mnóstwem turystów na szlaku to zdecydowanie zamiast Tatr polecam Bieszczady! Moje ukochane góry:) Jeśli jesteś typem wędrowca proponuję wziąć ekipę (a przynajmniej jeszcze kogoś do towarzystwa), wziąć plecaki, namioty i przejść się połoninami od Beskidu Niskiego przez całe Bieszczady. Na studiach wybrałam się na taką wyprawę z koleżanką - rewelacja! Bieszczady są piękne o każdej porze roku, (byłam wiosną, latem i jesienią). Jesień (wrzesień) wydaje się być najciekawszy, bo wówczas jest jeszcze ciepło, mało ludzi dookoła, a drzewa zmieniają kolory liści - no mówię Wam, bajka!

Marcin Zaryta
2009-04-05 12:18
Ja proponuje najdziwniejsze góry jakie są w Polsce przynajmniej dla mnie. Sa to góry stołowe w sudetach. Niesamowite widoki. Można też z instruktorem wyrać się na skałki i powspinać się trochę. Przyjemność jest droga ale przezycia niezapomniane.
avatar
[ukryto]
2009-04-06 14:28
Ja obstawiam na wysyp ofert last minute. Ostatecznie poszły w górę ceny wszelkich rezerwowanych przelotów i spora część osób zrezygnowała z zaklepanych lotów do ciepłych krajów. Można zatem przypuszcza, że "biznes musi się kręcić i miejsca sprzedać trzeba", a co za tym idzie oferty się wysypią na krótko przed ich odbyciem. Ja sam w tej sposób będę polował na wakacje w tym roku :) Ot, nie planujcie nic, czekajcie, a spędzicie wakacje w zupełnie nieoczekiwanym miejscu, co zawsze zostawia na długo ślad w pamięci - nawet jak się zupełnie nie uda wyjechać w wymarzone miejsca :)
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-04-07 13:36
Dzięki wszystkim za podpowiedzi i sugestie, chyba rzeczywiście w tym roku wybiorę się do Zakopanego. Byłam już w wielu miejscach a naszego pięknego Zakopanego jeszcze niestety nie widziałam, jedynym mankamentem rzeczywiście są tłumy turystów, ale ich jest wszędzie pełno ;) Asiu zastanawiałam się też nad Bieszczadami, lecz 3 lata temu byłam w Wetlinie i choć to miejsce mnie zauroczyło i chętnie tam jeszcze wrócę, to w tym roku jednak skuszę się na Tarty;)
avatar Kasia
Kasia
2009-04-07 19:06
A może macie jakiś pomysł, gdzie pojechać na długi weekend w maju? Wiem, że to tylko trzy dni. Jednak i przez tak krótki czas można trochę odpocząć. Chciałabym odpocząć od ludzi, telefonów, komputerów.
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-04-08 15:11
Proponuję Wieżyce. Malownicze ścieżki rowerowe, jeziora.
Niedrogie noclegi. Dzikie leśne ostępy, cisza i spokój. Tam na pewno odpoczniesz ;)

avatar Ala Maciejewska
Ala Maciejewska
2009-04-10 08:17
Jedź w Bory Tucholskie. Piękne tereny na spacery, lasy, jeziora, małe miasteczka. Naprawdę można wypocząć. A noclegi wcale nie są drogie. A w niektórych miejscach nie ma zasięgu komórek:)
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-05-06 21:29
Osobiście polecam polskie góry. W tym roku zamierzam spędzić tam czas chodząc po szczytach i oglądając piękne widoki. Fakt - trzeba lubić spędzać tam czas, ale czy Tatry nie są czarujące? A może Bieszczady? Polecam!
123 >Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.22
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt