osób online: 382
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Moja postawa w życiu zawodowym
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście ... czytaj dalej
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście będzie odnosiła się do Twoich cech. Kwestionariusz składa się z pytań dotyczących odmiennych wartości, które są przejawiane bądź w codziennym życiu, bądź w sytuacjach zawodowych. Zaznaczając swoje preferencje zidentyfikujesz priorytety, które mogą być cenną wskazówką przy wybieraniu odpowiedniego stanowiska pracy.

Poruszane tematy

%20wezme%20za%20siebie%3B%2F, bajki%20w%20świecie%20biznesu%20mroczna%20prawda, odt szkolenia

Polecamy Ksiazki!

Co wezmę dla siebie ze szkolenia ODT?

avatar Sebastian Sauter
Sebastian Sauter
2009-04-08 08:57
Pamiętasz?

Niektórzy mówią, że szkolenie to jedno, ale teraz zaczyna się prawdziwa robota i tu nie ma miejsca na te rzeczy, które na szkoleniu były poruszane.

Co Ty weźmiesz dla siebie z ostatniego szkolenia ODT? Czy pozwolisz sobie na rozwój?

Podziel się z innymi swoimi przemyśleniami i napisz jaką jedną konkretną umiejętność będziesz rozwijał/ła do następnej okazji do pójścia do przodu?

Zapraszam do otwartości i aktywności :)Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt