osób online: 1038
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Kreatywność
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. ... czytaj dalej
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Kreatywne podejście do pracy pozwala na osiąganie lepszych efektów i pozytywnie wpływa na rozwój osobisty. Nie w każdym zawodzie możliwe jest wykazywanie się twórczym potencjałem, warto jednak sprawdzić, czy posiada się taką zdolność, gdyż przy umiejętnym jej przejawianiu, można osiągać lepsze rezultaty. Warto doskonalić te umiejętności, gdyż są one składową licznych sukcesów i mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Polecamy Ksiazki!

Granice komputeryzacji czynności przez człowieka.


[ukryto]
2009-07-10 10:26
W dyskusji wynikłej po ostatnich awariach samolotów są głosy, że przez zbytnią komputeryzację airbusów, piloci tych samolotów oduczyli się samodzielnie sterować nimi. Jaka jest według was granica komputeruyzacj, której nie należy przekraczać?
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-07-10 10:47
W dzisiejszych czasach postęp komputeryzacji posuwa się w zastraszającym tempie i będzie się posuwał dalej, nie uważam, żeby ludzie zrezygnowali z tego, bo być może zostanie przekroczona jakaś tam granica. Niedługo już będzie tak, że w szkołach dzieci zamiast zeszytów będą przynosiły laptopy i robiły notatki z lekcji na nich. A kaligrafia uczona w klasach 0-3 powoli zostanie zapomniana.
Niby jazdy na rowerze nie można się oduczyć, zapomnieć, ale za to prowadzenia samochodu sądzę, że można. Nie znam się na sterowaniu samolotów, ale możliwe, że rzeczywiście piloci przyzwyczaili się już tak do komputeryzacji, że zapomnieli jak się steruje bez tych wszystkich pomocniczych urządzeń.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt