osób online: 230
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ... czytaj dalej
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ważnymi czynnikami wpływającymi na relacje z innymi.

Polecamy Ksiazki!

Granice komputeryzacji czynności przez człowieka.


[ukryto]
2009-07-10 10:26
W dyskusji wynikłej po ostatnich awariach samolotów są głosy, że przez zbytnią komputeryzację airbusów, piloci tych samolotów oduczyli się samodzielnie sterować nimi. Jaka jest według was granica komputeruyzacj, której nie należy przekraczać?
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-07-10 10:47
W dzisiejszych czasach postęp komputeryzacji posuwa się w zastraszającym tempie i będzie się posuwał dalej, nie uważam, żeby ludzie zrezygnowali z tego, bo być może zostanie przekroczona jakaś tam granica. Niedługo już będzie tak, że w szkołach dzieci zamiast zeszytów będą przynosiły laptopy i robiły notatki z lekcji na nich. A kaligrafia uczona w klasach 0-3 powoli zostanie zapomniana.
Niby jazdy na rowerze nie można się oduczyć, zapomnieć, ale za to prowadzenia samochodu sądzę, że można. Nie znam się na sterowaniu samolotów, ale możliwe, że rzeczywiście piloci przyzwyczaili się już tak do komputeryzacji, że zapomnieli jak się steruje bez tych wszystkich pomocniczych urządzeń.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt