osób online: 271
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Co mnie motywuje?
Zastanawiają c się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, ... czytaj dalej
Zastanawiając się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, które są dla mnie istotne. Każdy człowiek może być motywowany przez różnego typu czynniki, dlatego też warto zidentyfikować te, które są ważne dla Ciebie. Jest to podstawą do efektywnego działania zarówno z środowisku zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiadając na pytania, nie zastanawiaj się, która odpowiedź jest prawidłowa. W tym kwestionariuszu nie ma złych odpowiedzi. Jeżeli tylko są one zgodne z Twoim działaniem, są prawidłowe i wskażą na obszar motywacji, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Polecamy Ksiazki!

Jakie przygotowanie w uczestnictwie w społeczeństwiem wynoszą uczniowie ze szkoły?


[ukryto]
2009-06-03 13:54
Wg. mnie fatalne. Brak im elementarnej wiedzy na temat bezpieczeństwa tożsamości w internecie i zagrożenia malwarem. Całkowity brak wiedzy prawnej. A także głębszego korzystania z internetu trzeb się uczyć samemu.

A wy co o tym sądzicie?
avatar
[ukryto]
2009-06-03 14:00
za to wiedzą co to są mitochondria i jak się zachowują w różnych sytuacjach ;)

[ukryto]
2009-06-03 14:05
Chodzi mi o to czego uczą się na lekcjach informatyki.
avatar Kasia
Kasia
2009-06-03 18:34
Ja się uczyłam jak w excelu zrobić silnię. I nigdy mi się to nie przydało. Umiem też liczyć i zapisywać teksty w systemie 0-1. I też mi się to nie przydało. Jedyne co mi się przydało to kilka innych funkcji w excelu i HTML.

[ukryto]
2009-06-08 10:17
Co do mitochondriów to na ich podwórku szykuje się ponoć rewolucja.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt