osób online: 1064
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Kreatywność
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. ... czytaj dalej
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Kreatywne podejście do pracy pozwala na osiąganie lepszych efektów i pozytywnie wpływa na rozwój osobisty. Nie w każdym zawodzie możliwe jest wykazywanie się twórczym potencjałem, warto jednak sprawdzić, czy posiada się taką zdolność, gdyż przy umiejętnym jej przejawianiu, można osiągać lepsze rezultaty. Warto doskonalić te umiejętności, gdyż są one składową licznych sukcesów i mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Poruszane tematy

armia trolli

Polecamy Ksiazki!

Armie trolli, co je popycha do dzialania?


[ukryto]
2009-06-02 12:19
Słyszałem, że niektórzy trolle są zorganizowane w grupy prowokatorów na usłlugach partii politycznych i organizacji biznesowych. tu pojawiają się o:
cel organizowania tych grup przez te organizacje
metody przez nich wykorzystywane
cele jakie trolle chcą osiągnąć
avatar
[ukryto]
2009-06-18 15:15
Cel prowokacji jest jeden - podniesienie głosu tłumu na dany temat. Choćby Kataryna - banalnie nieznaczący incydent, ale wszystkie społeczności o tym grzmiały, a każdy nie mający o niczym pojęcia 11latek na przerwie między biologią a matematyką krzyczał, że mu wolność słowa odbierają.

Po co trollować?
satysfakcja: "mam kasę, a wy jesteście biedni" - (urojona?) próba podbudowania swojego ego
nuda
chęć bycia zauważonym - po co błyskać intelektem skoro można wulgaryzmami?Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt