osób online: 235
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Organizacja czasu i pracy
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również ... czytaj dalej
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również wyznaczanie priorytetów w działaniu.

Poruszane tematy

armia trolli

Polecamy Ksiazki!

Armie trolli, co je popycha do dzialania?


[ukryto]
2009-06-02 12:19
Słyszałem, że niektórzy trolle są zorganizowane w grupy prowokatorów na usłlugach partii politycznych i organizacji biznesowych. tu pojawiają się o:
cel organizowania tych grup przez te organizacje
metody przez nich wykorzystywane
cele jakie trolle chcą osiągnąć
avatar
[ukryto]
2009-06-18 15:15
Cel prowokacji jest jeden - podniesienie głosu tłumu na dany temat. Choćby Kataryna - banalnie nieznaczący incydent, ale wszystkie społeczności o tym grzmiały, a każdy nie mający o niczym pojęcia 11latek na przerwie między biologią a matematyką krzyczał, że mu wolność słowa odbierają.

Po co trollować?
satysfakcja: "mam kasę, a wy jesteście biedni" - (urojona?) próba podbudowania swojego ego
nuda
chęć bycia zauważonym - po co błyskać intelektem skoro można wulgaryzmami?Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt