osób online: 232
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Umiejętności interpersonalne
Umiejętnośc i interpersonalne wiążą się z wywieraniem wpływu na ludzi i wydarzenia. Ponadto dotyczą zdolności budowania relacji z innymi opartych na poszanowaniu praw obydwu stron. Umiejętności te zawierają także komponent dotyczący ... czytaj dalej
Umiejętności interpersonalne wiążą się z wywieraniem wpływu na ludzi i wydarzenia. Ponadto dotyczą zdolności budowania relacji z innymi opartych na poszanowaniu praw obydwu stron. Umiejętności te zawierają także komponent dotyczący identyfikowania sytuacji problemowych i rozwiązywania konfliktów. Aspekt ten w dużym stopniu związany jest z relacjami z innymi.

Poruszane tematy

społeczeństwo informacyjne analiza swot, społeczeństwo%20informacyjne%20analiza%20swot, , Analiza Swot internet, analiza%20swot%20społeczeństwa%20informacyjnego, analiza swot społeczeństwo informacyjne, analiza%20swot%20e-comerce, analiza swat społeczeństwa, społeczeństwo informacyjne swot, swot%20spoleczenstwa, %20analiza%20swot%20społeczeństwo, analiza swot społeczeństwa infromacyjnego w Polsce, swot%20dla%20spoleczenstwa%20informacyjnego, analiza%20swot%20społeczeństwo, swot%20społeczeństwo

Polecamy Ksiazki!

Analiza SWOT


[ukryto]
2009-05-31 11:11
Jak sądzicie jaki są nasze silne i słabe cechy jako społeczeństwa informacyjnego i jakie widzicie szanse i zagrożenia z tym związane?
avatar
[ukryto]
2009-06-01 09:20
To może ja z zagrożeniem: zaciemnianie informacji poprzez zaśmiecenie. Coraz to nowe blogi, mnóstwo idiotycznych komentarzy pod artykułami w przodujących polskich serwisach - wszystko to wprowadza zamęt i ma się nijak do rzetelnej informacji.

[ukryto]
2009-06-01 09:28
Ogólnie z tobą się zgadzam z tym, że do dezinformacji nie trzeba koniecznie internetu. Goldman Sachs swoją rolę w destabilizacji złotówki nie oparł na internecie. A co do blogów to właśnie wygasa wojna między Dziennikiem, a Kataryną o jej tożsamość i standardy blogowania.
avatar
[ukryto]
2009-06-01 10:03
To może szansa? Za szansę uważam coś, co próbowało z polskim rynkiem wiadomości zrobić google tworząc polskojęzyczną stronę [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]. Mówię o agregacie wiadomości - z różnych serwisów, podzielonych tematycznie.

Dzięki temu docierają kluczowe informacje do tych, którzy nie mają czasu na przetrzepywanie kilku(nastu) serwisów, aby wyłuskać z nich to co istotne. Myślę, że jednak powinien to być system rozbudowany raczej o możliwość oceny przez użytkowników sieci, czyli coś jak [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]. Wtedy na podstawie tysięcy głosów można ustawiać priorytety dla poszczególnych wiadomości

[ukryto]
2009-06-01 10:08
Nie pisałem, że opisane przez mnie zjawiska to szansa, bo w pewnym momencie to internet nakręca nastroje kryzysowe, a wojna z Kataryną zakończyła się bez rozwiązana.

Jeśli chodzi o Google News to dobra rzecz, ale z braku domowego łącza korzystam z gazet papierowych.

[ukryto]
2009-06-02 12:05
A co do wojny z Kataryną trochę pomyliłem, wczoraj Tomasz Lis ją trochę odgrzał.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt