osób online: 1044
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Co mnie motywuje?
Zastanawiają c się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, ... czytaj dalej
Zastanawiając się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, które są dla mnie istotne. Każdy człowiek może być motywowany przez różnego typu czynniki, dlatego też warto zidentyfikować te, które są ważne dla Ciebie. Jest to podstawą do efektywnego działania zarówno z środowisku zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiadając na pytania, nie zastanawiaj się, która odpowiedź jest prawidłowa. W tym kwestionariuszu nie ma złych odpowiedzi. Jeżeli tylko są one zgodne z Twoim działaniem, są prawidłowe i wskażą na obszar motywacji, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Poruszane tematy

Analiza Swot internet, , analiza swot społeczeństwo informacyjne, społeczeństwo%20informacyjne%20analiza%20swot, analiza%20swot%20społeczeństwa%20informacyjnego, społeczeństwo informacyjne analiza swot, analiza%20swot%20dla%20społeczeństwa%20informacyjnego, analiza%20swot%20e-comerce, analiza%20swot%20społeczeństwo, analiza swat społeczeństwa, analiza%20swot%20internet, swot%20spoleczenstwa, analiza%20swot%20internet%20, %20analiza%20swot%20społeczeństwo, standardy%20informacyjne%20analiza%20swot

Polecamy Ksiazki!

Analiza SWOT


[ukryto]
2009-05-31 11:11
Jak sądzicie jaki są nasze silne i słabe cechy jako społeczeństwa informacyjnego i jakie widzicie szanse i zagrożenia z tym związane?
avatar
[ukryto]
2009-06-01 09:20
To może ja z zagrożeniem: zaciemnianie informacji poprzez zaśmiecenie. Coraz to nowe blogi, mnóstwo idiotycznych komentarzy pod artykułami w przodujących polskich serwisach - wszystko to wprowadza zamęt i ma się nijak do rzetelnej informacji.

[ukryto]
2009-06-01 09:28
Ogólnie z tobą się zgadzam z tym, że do dezinformacji nie trzeba koniecznie internetu. Goldman Sachs swoją rolę w destabilizacji złotówki nie oparł na internecie. A co do blogów to właśnie wygasa wojna między Dziennikiem, a Kataryną o jej tożsamość i standardy blogowania.
avatar
[ukryto]
2009-06-01 10:03
To może szansa? Za szansę uważam coś, co próbowało z polskim rynkiem wiadomości zrobić google tworząc polskojęzyczną stronę [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]. Mówię o agregacie wiadomości - z różnych serwisów, podzielonych tematycznie.

Dzięki temu docierają kluczowe informacje do tych, którzy nie mają czasu na przetrzepywanie kilku(nastu) serwisów, aby wyłuskać z nich to co istotne. Myślę, że jednak powinien to być system rozbudowany raczej o możliwość oceny przez użytkowników sieci, czyli coś jak [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]. Wtedy na podstawie tysięcy głosów można ustawiać priorytety dla poszczególnych wiadomości

[ukryto]
2009-06-01 10:08
Nie pisałem, że opisane przez mnie zjawiska to szansa, bo w pewnym momencie to internet nakręca nastroje kryzysowe, a wojna z Kataryną zakończyła się bez rozwiązana.

Jeśli chodzi o Google News to dobra rzecz, ale z braku domowego łącza korzystam z gazet papierowych.

[ukryto]
2009-06-02 12:05
A co do wojny z Kataryną trochę pomyliłem, wczoraj Tomasz Lis ją trochę odgrzał.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt