osób online: 345
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Organizacja czasu i pracy
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również ... czytaj dalej
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również wyznaczanie priorytetów w działaniu.

Polecamy Ksiazki!

Debata kandydatów na prezydenta 2010

avatar
[ukryto]
2010-06-11 08:49
Niewiele osób wie, ale odbyła się taka debata 9 czerwca 2010! Wzięło udział w niej 8 kandydatów (nie było Kaczyńskiego i Napieralskiego).

Oto zapis wideo
[aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]

Generalnie już jest burza na portalach społecznościowych (zwłaszcza wykop); główne oskarżenia lecą w stronę TVP i TVN, która nie pokazała debaty.
Na szacunek zasługuje radio TOK FM, które transmitowało debatę!

Swoją drogą ciekaw jestem Waszej opinii o debacie... dla mnie jest tylko dwóch wyraźnych kandydatów: Korwin-mikke i Ziętek.

[ukryto]
2010-06-12 17:23
Debaty oczywiście należy pokazywać.

Ale z drugiej strony wg. mnie święte oburzenie dużej części wyborców jest obłudny, ponieważ ich motywacja oglądania jest raczej rozrywkowa (coś a la boks Leppera). Debaty są przeznaczone głównie dla tych co chcą się dać przekonać, a nie tych co nie potrzebują nawrócenia.
avatar
[ukryto]
2010-06-14 08:42
No nie wiem... ja jeszcze do niedawna miałem swojego lidera, ale po tym jak zobaczyłem jego spoty (gdzie zrywa sobie wiśnie), to stwierdziłem, ze ten człowiek oprócz ładnego mówienia o sobie (!) nie powiedział nic o swoich planach dla Polski - a właśnie tego po spocie oczekiwałem. Potem oczywiście zacząłem kopać w internecie i znalazłszy różne informacje, zrezygnowałem ze swojego lidera... Tak czy inaczej spoty czy debaty mogą być początkiem "nawracania" :)

[ukryto]
2010-06-14 15:58
Mieć plany, a je realizować to dwie różne sprawy. Już wiele kadencji udowodniło, cytując klasyka, że wybory są dobrą okazją, aby siedzieć cicho.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt