osób online: 336
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Radzenie sobie ze stresem
Radzenie sobie ze stresem. Stres jest reakcją organizmu na pewne niedomagania, obciążenia i przeszkody. Gdy jest na odpowiednim, optymalnym dla nas poziomie, mobilizuje nas do działania. W przypadku zbyt wysokiego poziomu, może dojść do ... czytaj dalej
Radzenie sobie ze stresem. Stres jest reakcją organizmu na pewne niedomagania, obciążenia i przeszkody. Gdy jest na odpowiednim, optymalnym dla nas poziomie, mobilizuje nas do działania. W przypadku zbyt wysokiego poziomu, może dojść do sytuacji, w której tracimy kontrolę nad sytuacją. Radzenie sobie ze stresem warunkuje prawidłowe funkcjonowanie w codziennych sytuacjach.

Polecamy Ksiazki!

co z tą historią


[ukryto]
2009-09-04 12:52
Jak sądzicie, dlaczego historia II WŚ. jest tak mocno wykorzystywana do budzenia demonów polskich, niemieckich i rosyjskich. Od wakacji odnoszę wakcji, że ktoś usilnie stara się o to, aby na szale ponownie zostały rzucone pokój i honor.
avatar Kasia
Kasia
2009-09-09 09:15
Może jest za spokojnie w Europie:) U mnie teraz mieszka chora babcia, która cały czas słucha Radia Maryja. I choć nie mam nic przeciwko modlitwie z osobami, które nie mogą wyjść z domu lub same się modlić to jednak same rozmowy i audycje tam prowadzone są totalnym praniem mózgu. Piękna idea zamiast krzewić wartości chrześcijańskie zasiewa w ludziach nienawiść do Rosjan, Niemców czy Żydów. Takie działanie nie pomoże w budowaniu pokoju.

[ukryto]
2009-09-09 16:49
A teraz to naprawdę się dziwię, że nikt nawet nie piśnie o wojnie w obronie czci.
avatar Kasia
Kasia
2009-09-09 19:54
Wiesz, ja uważam, że o wojnach należy pamiętać w kontekście historycznym. Są święta pomniki, szanujmy te dni i te miejsca, ale nie wymagajmy od ludzi, którzy nie brali w wojnie udziału, bo nie było ich na świecie, przeprosin. To głupie i właśnie przez to mamy podziały i brak spójności i jedności.

[ukryto]
2009-09-10 10:49
No tak tylko, że z powodu działań urodzonej w '43 Eriki Józef Beck miał przemowę w Sejmie o pokoju i honorze. A ja się dziwi, że dużo brutalniejsze prowokacje, nie budzą tak silnych nastrojów wojennych.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt