osób online: 142
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Co mnie motywuje?
Zastanawiają c się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, ... czytaj dalej
Zastanawiając się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, które są dla mnie istotne. Każdy człowiek może być motywowany przez różnego typu czynniki, dlatego też warto zidentyfikować te, które są ważne dla Ciebie. Jest to podstawą do efektywnego działania zarówno z środowisku zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiadając na pytania, nie zastanawiaj się, która odpowiedź jest prawidłowa. W tym kwestionariuszu nie ma złych odpowiedzi. Jeżeli tylko są one zgodne z Twoim działaniem, są prawidłowe i wskażą na obszar motywacji, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Polecamy Ksiazki!

co z tą historią


[ukryto]
2009-09-04 12:52
Jak sądzicie, dlaczego historia II WŚ. jest tak mocno wykorzystywana do budzenia demonów polskich, niemieckich i rosyjskich. Od wakacji odnoszę wakcji, że ktoś usilnie stara się o to, aby na szale ponownie zostały rzucone pokój i honor.
avatar Kasia
Kasia
2009-09-09 09:15
Może jest za spokojnie w Europie:) U mnie teraz mieszka chora babcia, która cały czas słucha Radia Maryja. I choć nie mam nic przeciwko modlitwie z osobami, które nie mogą wyjść z domu lub same się modlić to jednak same rozmowy i audycje tam prowadzone są totalnym praniem mózgu. Piękna idea zamiast krzewić wartości chrześcijańskie zasiewa w ludziach nienawiść do Rosjan, Niemców czy Żydów. Takie działanie nie pomoże w budowaniu pokoju.

[ukryto]
2009-09-09 16:49
A teraz to naprawdę się dziwię, że nikt nawet nie piśnie o wojnie w obronie czci.
avatar Kasia
Kasia
2009-09-09 19:54
Wiesz, ja uważam, że o wojnach należy pamiętać w kontekście historycznym. Są święta pomniki, szanujmy te dni i te miejsca, ale nie wymagajmy od ludzi, którzy nie brali w wojnie udziału, bo nie było ich na świecie, przeprosin. To głupie i właśnie przez to mamy podziały i brak spójności i jedności.

[ukryto]
2009-09-10 10:49
No tak tylko, że z powodu działań urodzonej w '43 Eriki Józef Beck miał przemowę w Sejmie o pokoju i honorze. A ja się dziwi, że dużo brutalniejsze prowokacje, nie budzą tak silnych nastrojów wojennych.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt