osób online: 734
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Co mnie motywuje?
Zastanawiają c się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, ... czytaj dalej
Zastanawiając się nad tym, dlaczego podczas wykonywania jednych zadań, czuję się świetnie, a przy realizowaniu innych obowiązków nie mam motywacji do podjęcia wysiłku, należy spojrzeć na swoje funkcjonowanie z perspektywy motywatorów, które są dla mnie istotne. Każdy człowiek może być motywowany przez różnego typu czynniki, dlatego też warto zidentyfikować te, które są ważne dla Ciebie. Jest to podstawą do efektywnego działania zarówno z środowisku zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiadając na pytania, nie zastanawiaj się, która odpowiedź jest prawidłowa. W tym kwestionariuszu nie ma złych odpowiedzi. Jeżeli tylko są one zgodne z Twoim działaniem, są prawidłowe i wskażą na obszar motywacji, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Polecamy Ksiazki!

Oddajcie nam uroczystość


[ukryto]
2009-07-21 15:01
Czy myślicie, że politycy powinni się odwalić od historii? Według mnie w politycy wolnej Polski dali wiele przykładów wykorzystywania jej w celach propagandowych, a zwałaszcza do kampanii czarnego PR.
avatar Kasia
Kasia
2009-07-21 19:38
To chyba zależy co jest dla kogo ważne. Dla niektórych historia i tradycja są najważniejszymi wyznacznikami życia. Dla mnie np. tak nie jest. Uważam, że każdą tradycję można zmienić i to, że tak było 1000 lat temu nie znaczy, że było dobrze. Pewnie, że ważne też jest jak się to wykorzystuje i do czego. We wszystkim musi być umiar i uczciwość.

[ukryto]
2009-07-23 12:00
Ostatnio się okazało, że KDT to placów AK, a kibole to heroiczni patrioci. No cóż uczestnikom II Powstania Warszawskiego zadeklmauję Gloria victis.

[ukryto]
2009-09-04 12:51
Już doszło do tego, że politykę historyczną prowadzą penisy i jak to określił Pan Penis z Gdańska "Kutasy".Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt