osób online: 1085
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Efektywna komunikacja
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i ... czytaj dalej
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i bezpośredniego wyrażania swoich myśli, uczuć, przekonań lub pragnień, w sposób respektujący uczucia, poglądy i opinie drugiego człowieka. Umiejętność komunikowania się jest istotna na każdym szczeblu kariery, gdyż umożliwia wymianę informacji między poszczególnymi pracownikami, co z kolei jest podstawą efektywnego działania.

Polecamy Ksiazki!

Rozkuwanie polskiej sceny politycznej


[ukryto]
2009-07-20 15:52
Mówi się, że krajowa scena polityczna jest zabetonowana (wieszcy się wręcz podział elektoratu między PIS i PO). Jako sądzicie dlaczego powstała taka sytucja i jak można ją zmienić?

[ukryto]
2010-03-29 15:55
W Polsce brakuje, trzeciej formacji, nowoczesnej która działałaby jak dobra firma a zatrudnione tam osoby byłyby rekrutowane za zasadach komercyjnych. Takiej formacji niestety brakuje.

[ukryto]
2010-03-29 23:13
Nie jestem radykałem, ale nam trzeba formacji (jednej lub kilka) złożonych ludzi znikąd, bo od początku lat 90 dominują tak naprawdę dwie grup polityków:
postkomunistów
postsolidarystów (w ostatnich wyborach prezydenckich było to widać więcej jak dokładnie)

[ukryto]
2010-05-29 14:02
Największym problemem w tym temacie jest podejście, które mówi, że głosowanie na niepopularnych kandydatów jest marnowaniem głosu.

Co o tym sądzicie, jak można je zwalczać.

[ukryto]
2010-06-10 12:12
Dzisiaj się zastanowiłem jak zdefiniować pojęcie zabetonowana scena polityczna. A to wyniki:
Sytuacja, gdzie stanowczą większość poparcia politycznego zbierają ugrupowania, które wzbudzają do siebie wzajemny stan wojny. Przy czym sympatycy poszczególnych opcji wybierają ze zwględów "reprezentowane" sztandary ideologiczne bez patrzenia czy one są prawdziwe (chyba, że ktoś naprawdę widzi tu: konserwatystów, liberałów, socjalistów i ludowców. A jeżeli są, to skąd się bierze uczucie oszukania?).Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt