osób online: 1083
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ... czytaj dalej
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ważnymi czynnikami wpływającymi na relacje z innymi.

Polecamy Ksiazki!

Malia "Pacyfa" Obama


[ukryto]
2009-07-11 12:01
Nie wiem jak traktować paradowanie Malii Obamy z pacyfką na całą pierś na szczycie G8. Dorabiać do tego jakieś teorie spiskowe czy skwitować je pustym śmniechem.
avatar Kasia
Kasia
2009-07-15 08:03
Nie wiem czy zauważyłeś, że żony obecnych i byłych prezydentów są bardzo popularne i choć robią różne dziwne rzeczy to ludzi i tak je lubią. Choćby ostatnie wyniki rankingu kandydatów na prezydenta RP. Jolanta Kwaśniewska wygrałaby te wybory. Nie wiem, kto myśli, że to byłby dobry wybór.

[ukryto]
2009-07-15 08:37
Noo, jeszcze nieskompromitowana i ma jakieś tam zasługi dobroczynne i razem z Marią Kaczyńską (to jest przecież przedstawicielka prawie wrogiej opcji politycznej) działa na rzecz dzieci, biednych i kobiet.
avatar Kasia
Kasia
2009-07-15 12:36
Ja nie chcę w żaden sposób umniejszać jej zasług w działalności filantropijnej, jednak nie wydaje mi się, aby była to osoba najlepiej przygotowana do bycia prezydentem. To, że jest się żoną polityka nie znaczy, że samemu jest się dobrym politykiem.
avatar Izabela Wojcieszek
Izabela Wojcieszek
2009-07-15 12:41
W Polsce prezydent nie ma wcale wielkich uprawnień. Powinna być to osoba, która będzie godnie reprezentować kraj i go nie oświeci. Kwaśniewska jest spokojna i bardzo dystyngowana. Co do jej wiedzy merytorycznej na temat polityki nie mam zdania.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt