osób online: 341
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ... czytaj dalej
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ważnymi czynnikami wpływającymi na relacje z innymi.

Poruszane tematy

ikony, Andrzej Pierniczak, IKONY POLSKIEJ POLITYKI, , ikony%20polskiej%20polityki

Polecamy Ksiazki!

Brakujące "ikony" polskiej polityki


[ukryto]
2009-06-01 11:16
Za kim tęsknicie najbardziej? Mnie strasznie brakuje Leszka-uśmieszka oraz oczywiście opalonego Andrzeja i jego ripost, śmiechu, wypowiedzi.

[ukryto]
2009-06-01 11:31
Brak Andreasa L. to chyba rzeczywiście największa strata. Tak barwna postać zdecydowanie podnosiła atrakcyjność życia politycznego. Do dziś z rozrzewnieniem wspominam "Partię Zboczonych Kobiet" lub klasyczne "Z czego ten śmiech?!" :-)
Brakuje mi też Grzegorza Kołodki i jego niezrównanej umiejętności budowania zdań wielokrotnie złożonych, składających się na wspaniałe wystąpienia na nieokreślony temat :-)

[ukryto]
2009-06-01 11:37
Tak barwna postać

W przypadku Andrzeja można to potraktować dosłownie ;)

Racja, profesora Kołodki też mnie brakuje. Zwłaszcza po jego kilku dniach milczenia, kiedy to miał wypowiedzieć się w sprawie budżetu. Pamiętam dobrze jak wtedy giełda się naginała, inwestorzy nie mogli spać, a profesor z dumą tylko milczał :)

[ukryto]
2009-06-01 11:58
A Piotr "Maybach" Misztal? Zafundował nam zwiedzanie swojej posiadłości poprzez program telewizyjny. Udowodnił przy okazji, że technikum mechaniczne w zupełności wystarczy, ażeby dostać się do parlamentu oraz zarobić na złote bransolety grubości krowiego łańcucha :-)

[ukryto]
2009-06-01 12:05
Dobrze prawisz, przecież to król cementu, który ze swoim pękatym portfelem wspominał tylko "o kilku drobnych" :) A atrakcyjny Kazimierz? Mnie go szczerze brakuje, był idealnym narzędziem epatującym dobrocią, ciepłem, zaufaniem i szczerym uśmiechem ;)
avatar Kasia
Kasia
2009-06-02 20:59
Dziwne jest to, że pamiętamy w większości osoby, które do naszego rządu wniosły śmiech a nie realne działanie. Pewnie, że brakuje mi np.: Ojca Dyrektora (widać go jakoś mało) czy wujka Romka. Ale brakuje mi takie postaci, która swoim działaniem nareszcie wniosłaby coś w politykę i wreszcie zrobiła coś dobrego dla nas i dla kraju, a nie tylko dla siebie samego. Dziś słyszałam w radiu, że młodzież zrobiła ranking kogo najchętniej zobaczyłaby w PE: miejsce 4. Shrek, 3. BrzudUla, 2. Ędward Ącki, 1. Czesio. Co wy na to?

[ukryto]
2009-06-24 10:31
Rebata Beger (z powodu wyroku za fałszerstwo wyborcze wypada napewno z naszego parlamentu):
wybitna posłanka śledcza z ramienia Samoobrony RP.

[ukryto]
2009-07-07 12:05
Brakuje napewno ROMKA i Gabriela Janowskiego, a szczególnie jego ostatniego jego wystapienia.
Nie wiem czy wiecie jakie jest poączenie Napieralskiego i Olejniczaka????
Pierniczak

[ukryto]
2009-07-11 11:56
Po krótkiej karierze medialnej dołączy ciężarna Anna Cukier-Kotka, która przyszła pijana do sądu. Takie osoby nie mogą być twarzą ugrupowania konserwatywnego.



Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.27
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt