osób online: 182
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Kreatywność
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. ... czytaj dalej
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Kreatywne podejście do pracy pozwala na osiąganie lepszych efektów i pozytywnie wpływa na rozwój osobisty. Nie w każdym zawodzie możliwe jest wykazywanie się twórczym potencjałem, warto jednak sprawdzić, czy posiada się taką zdolność, gdyż przy umiejętnym jej przejawianiu, można osiągać lepsze rezultaty. Warto doskonalić te umiejętności, gdyż są one składową licznych sukcesów i mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Polecamy Ksiazki!

Szczerość a polityka

12 >

[ukryto]
2009-06-01 11:12
Dość istotna sprawa dotycząca polityki. Czy szczerość w polityce ma swoje miejsce? Bynajmniej nie chodzi mnie o obietnice wyborcze, ale o wygłaszanie swoich myśli, o opiniowanie zjawisk zgodnie ze swoimi przekonaniami. W moim mniemaniu jest to bardzo dobra cecha, ale osoba o takim podejściu jest raczej skazana na śmierć polityczną. Przykładów tutaj można podać z miejsca kilka, chociażby Marek Jurek.

[ukryto]
2009-06-01 11:24
Szczerość w polityce jest przede wszystkim szkodliwa. Nie tyle chodzi o szczerość wobec wyborców, o oświadczenia majątkowe polityków czy też kwestię prowadzenia pojazdu po spożyciu dużej ilości jabłek, ile o mówienie tego co się myśli. W życiu prywatnym cecha ta jest wspaniała i ludzi walących prawdę prosto z mostu szanuję najbardziej. Niestety w polityce powiedzenie komuś, że jest kretynem - nawet jeśli jest to prawda - może zbyt wiele kosztować. Zazwyczaj kończy się dziką nagonką mediów, zarzucaniem chamstwa i negatywną opinią społeczeństwa.
Polityk niestety powinien więc posiadać minimum umiejętności aktorskich, bądź też być świetnym kłamcą :-)

[ukryto]
2009-06-01 11:28
Zaiste, podpisuję się pod tym. Dlatego właśnie dla przykładu Jarosław lub Lech są tak piętnowani. Ile razy wypalili zupełnie szczerze co myślą na dany temat? Chociaż perełką w tej kwestii jest chyba opalony Andrzej: "Niech ta Pani lepiej idzie do Partii..... Zboczonych kobiet" :)

[ukryto]
2009-06-01 11:42
Pani Łyżwińska w sprawie seks-afery też powiedziała to co myśli: "To dobrze. To znaczy, że są chłopami dobrymi, że jeszcze mogą". :-))))

[ukryto]
2009-06-01 11:47
haha - pamiętam :) A Kurski? Cholernie inteligenty człowiek: "Robienie kampanii już mnie nie kręci. Będę bulterierem Kaczyńskich."

[ukryto]
2009-06-01 12:23
W życiu prywatnym cecha ta jest wspaniała i ludzi walących prawdę prosto z mostu szanuję najbardziej. Niestety w polityce powiedzenie komuś, że jest kretynem - nawet jeśli jest to prawda - może zbyt wiele kosztować.

Mylisz uczciwość z dobry wychowaniem. Słowo kretyn jako określenie poziomu intelegincji wyszło z języka fachowego, nawet powszechnie uznawanego.

[ukryto]
2009-06-01 12:34
Było to raczej przejaskrawienie sytuacji z mojej strony, ażeby podkreślić sens. Mam na myśli to, że jeśli powiesz komuś, że jest kretynem, nie zmieni to niczego w Twoim życiu. Natomiast w życiu polityka może zmienić bardzo dużo.

Wracając do cytatów. Czy można być bardziej szczerym niż Elżbieta Kruk? "Potrafię coś tam, coś tam..." :-)

[ukryto]
2009-06-01 13:29
Zresztą szczerze i z uśmiechem na ustach też można powiedzieć, że "dzisiaj wyglądasz jak kretyn".

A Pani Renia znana między innymi z tego, że "lubi seks jak koń owies"? "Ściągnęłam go wzrokiem...Kolega twierdzi nawet, że mam kurwiki w oczach." ;)

[ukryto]
2009-06-01 13:49
Obrażanie oponentów jest raczej przeznaczone dla fanatyków, którzy stoją tam gdzie stali. Można też zauważyć, że uczestnicy zimnej wojny i wojny z terrorem używają tej samej retoryki, która co nie co miała obrażać oponenta.

[ukryto]
2009-06-01 15:16
To chyba ja sama siebie pogrzebię politycznie, obrażę sama siebie i nazwę się kretynem. Ponieważ, Jacku, NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA O CO CHODZI W TWOIM POŚCIE. xDDDDD
12 >Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-03.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt