osób online: 319
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Umiejętności interpersonalne
Umiejętnośc i interpersonalne wiążą się z wywieraniem wpływu na ludzi i wydarzenia. Ponadto dotyczą zdolności budowania relacji z innymi opartych na poszanowaniu praw obydwu stron. Umiejętności te zawierają także komponent dotyczący ... czytaj dalej
Umiejętności interpersonalne wiążą się z wywieraniem wpływu na ludzi i wydarzenia. Ponadto dotyczą zdolności budowania relacji z innymi opartych na poszanowaniu praw obydwu stron. Umiejętności te zawierają także komponent dotyczący identyfikowania sytuacji problemowych i rozwiązywania konfliktów. Aspekt ten w dużym stopniu związany jest z relacjami z innymi.

Poruszane tematy

zjadacze%20czasu, zjadacze czasu, , zjadacze%20%20czasu%20w%20pracy, macierz%20eisenhowera, czasozjadacze, macierz%20eisenhowera%20ćwiczenia, organizacja%20czasu%20forum, ćwicznie%20na%20zjadacze%20czasu, organizacja czasu forum, organizacja%20czasu%20opinie%20forum%20książka, jak%20walczyć%20ze%20zjadaczami%20czasu, metody%20na%20zjadacze%20czasu, czasu%20zjadacze, organizacja czasu

Polecamy Ksiazki!

Zjadacze czasu

avatar Kasia
Kasia
2009-05-19 21:29
Każdy z nas wie co to są zjadacze czasu. Małe krótkie czynności w ciągu dnia, które niezauważenie skracają czas pracy. Jak z nimi walczyć i jak je rozpoznawać? Co zrobić, aby ich unikać?

[ukryto]
2009-07-03 09:23
kilka pomocnych ćwiczeń:
-macierz Eisenhowera
-tydzień z życia
-metoda dużych i małych kamieni - polecam artykuł, który podobnie jak wiele innych ciekawych, znaleźć można w serwisie dlasiebie.pl ([aby zobaczyć link musisz być zalogowany...])

znalezione na szybko: [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]---------------------
[aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]
---------------------

[ukryto]
2010-03-29 14:27
Ja mama prostą metodę. Jak idziemy spać najlepiej zrobić listę czynności, które zrobimy następnego dnia i tyle. I tego sie trzymamy.:)
avatar Marcin Piątkowski
Marcin Piątkowski
2010-12-29 17:29
Witam,
polecam darmowy kurs, który stworzyłem w oparciu o swoje doświadczenia z zarządzaniem czasem. Kiedyś byłem osobą szalenie zdezorganizowaną, "pochłoniętą" przez "zjadacze czasu" :). Odkąd zacząłem pracować w dużym amerykańskim przedsiębiorstwie, w którym poznałem wiele ciekawych metod radzenia sobie z tym problemem jakość mojego życia zaczęła się diametralnie zmieniać. Teraz po kilku latach stworzyłem DARMOWY KURS. Chcę pomóc innym osiągnąć taką samą poprawę jakości życia, jakiej sam doświadczyłem.

[aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]

Pozdrawiam,

M.P.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt