osób online: 120
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Moja postawa w życiu zawodowym
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście ... czytaj dalej
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście będzie odnosiła się do Twoich cech. Kwestionariusz składa się z pytań dotyczących odmiennych wartości, które są przejawiane bądź w codziennym życiu, bądź w sytuacjach zawodowych. Zaznaczając swoje preferencje zidentyfikujesz priorytety, które mogą być cenną wskazówką przy wybieraniu odpowiedniego stanowiska pracy.

Poruszane tematy

test%20na%20dobrą%20organizację%20czasu, , organizacja%20czasu%20test, testy%20na%20organizacje%20czasu, test%20organizacji%20czasu, test%20organizacja%20czasu, test na organizację czasu pracy, test%20na%20organizację%20czasu%20oracy, rozwój%20organizacji%20test, testy%20organizacja%20czasu%20pracy, test umiejetnosci organizacji czasu pracy, test organizacja czasu, test%20organizacja%20pracy, test%20na%20organizację%20czasu%20i%20pracy, test%20na%20organizacje%20czasu%20pracy

Polecamy Ksiazki!

Test rozwoju - organizacja czasu i pracy

avatar
[ukryto]
2009-06-18 11:39
jak myślicie, czy punkt
"Gromadzę wszystkie dane i informacje. Nigdy nie wiadomo co może się kiedyś przydać." powinien być rozumiany w kontekście pozytywnym czy negatywnym?

Z jednej strony gromadzenie jest dobre, bo nie robi się ponownie zadań, które już się robiło (wystarczy poszukać), z drugiej strony archiwizując wszystko można dojść do niemałego bałaganu.

[ukryto]
2009-06-18 13:20
A może trzeba pomyśleć o optymalizacji zapisu, można się zastanowić nad czymś rodzaju strony internetowej. Można wspróbować wspierać się językami programowania bazujących na związkach logicznych między danycmi.
avatar Kasia
Kasia
2009-06-19 08:17
Moim zdaniem nie chodzi w tym punkcie o gromadzenie każdego świstka z jakąś notatką, bo to jest bałagan. Ale np. zapisywanie w telefonie numerów telefonów i nazwisk, czy zbieranie wizytówek w wizytowniku. Zbieranie danych i informacji i jednoczesne przyporządkowywanie ich do odpowiednich zadań świadczy o zorganizowaniu i planowaniu. Moim zdaniem to pozytywne.
avatar Joanna Kamińska
Joanna Kamińska
2009-08-14 14:02
Ja jestem przekonana, że stwierdzenie to jest negatywne. Nie powinniśmy gromadzić wszystkiego, bo zagubimy się w ilości posiadanych informacji. Istotne jest umiejętne selekcjonowanie informacji i zachowywanie tylko tych, które uważamy za potrzebne. Jasne, że nie jest łatwe przewidywanie, co się może przydać, ale istotne, aby się tego uczyć i pracować nad tym.
avatar Marcin Piątkowski
Marcin Piątkowski
2010-12-29 17:27
Priorytetyzacja przede wszystkim. Należy stworzyć narzędzie katalogowania i indeksowania danych. Tagowanie jest genialnym sposobem. Oczywiście w przypadku korzystania z narzędzi elektronicznych zadanie jest o wiele prostsze, choć w przypadku tradycyjnych materiałów pisanych tagowanie też się sprawdza.

=================================
http://zorganizowany.republika.plWszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt