osób online: 270
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ... czytaj dalej
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ważnymi czynnikami wpływającymi na relacje z innymi.

Polecamy Ksiazki!

Witam wszystkich:)

avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-02-19 15:58
Otwieram nowe pole dyskusyjne w celu wymiany doświadczeń w zakresie szkoleń i programów rozwoju. Zapraszam do dyskusji wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.
avatar Zbyszek Kurewicz
Zbyszek Kurewicz
2009-04-05 12:22
Hej wiem, że to pewnie nie odpowiednie miejsce na takie pytanie, czy zna ktoś jakieś fajne szkolenia z obs ługi klienta, na które mógłbym wysąłać 2 swoich pracowników i sam też się wybrać?
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-05-21 20:22
Serdecznie zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Chętnie Panu podpowiem jakie rozwiązanie jest najlepsze.
avatar Zbyszek Kurewicz
Zbyszek Kurewicz
2009-05-21 21:44
A co Pan jest z firmy szkoleniowej? Czy może mi Pan napisać z jakiej i w ogóle coś o tej firmie? Pracownicy hotelu to specyficzna grupa. Czy mają Państwo doświadczenie w szkoleniach dla takich ludzi?
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-07-11 14:41
Przepraszam za małą zwłokę w odpisaniu. Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu. Jestem trenerem w firmie Openlearning. Za szkolenia z zakresu obsługi klienta odpowiada w naszym zespole Sebastian Sauter, także jak tylko będziemy mogli porozmawiać chętnie Pana umówię na spotkanie celem przedstawienia naszych doświadczeń. Prowadziliśmy już projekty dla różnych hotelów, także będziemy mogli omówić nasze propozycje na konkretnych przykładach. Zapraszam też na naszą stronę http://szkolenia.openlearning.pl
avatar Zbyszek Kurewicz
Zbyszek Kurewicz
2009-07-13 12:35
Przeglądnąłem Państwa stronę i muszę przyznać, że jest dość ciekawa. Jednak nie znalazłem tam żadnej informacji jakoby Państwo prowadzili jakieś szkolenia dla Hoteli. Myślę, że takie spotkanie wiele by mi wyjaśniło.



Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt