osób online: 328
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Organizacja czasu i pracy
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również ... czytaj dalej
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również wyznaczanie priorytetów w działaniu.

Poruszane tematy

, szkolenie z ocd, ocd%20projekty

Polecamy Ksiazki!

Fundusze Unijne

12 >
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-02-28 19:45
Aktualnie kończymy składanie kolejnych wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowych z funduszy unijnych.
avatar Kasia
Kasia
2009-03-20 18:44
Tak a jakie to będą szkolenia. Chętnie się na jakieś wybiorę. Szukam właśnie jakiegoś szkolenia dla siebie i właśnie zależy mi na niewielkich kosztach jakie oferują szkolenia dofinansowane.
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-03-21 17:21
Obecnie składamy wnioski o dofinansowanie projektów szkoleniowych dedykowanych dla naszych klientów, także nie ma możliwości aby osoby nie pracujące w danej firmie w nich uczestniczyły. Niemniej jednak zapraszamy na nasze szkolenia otwarte. Organizujemy szkolenia z negocjacji - symulację negocjacyjną, ze sprzedaży, czy też np. z autoprezentacji.
avatar Kasia
Kasia
2009-03-23 18:25
Rozumiem, a czy planują Państwo w przyszłości składać wnioski na szkolenia dla osób indywidualnych?? A jeśli tak to kiedy można byłoby liczyć na rozpoczęcie takich szkoleń. Lub może może Pan polecić mi jakąś firmę co takie szkolenia proponuje.
avatar
[ukryto]
2009-05-13 15:45
Również wybrałabym się na ciekawe szkolenie "miękkie" dofinansowane. Najczęściej jednak organizują je firmy warszawskie.
avatar Kasia
Kasia
2009-05-13 21:46
Są szkolenia dofinansowane o fajnych tematach, tylko, że są ograniczenia, które często nie pozwalają niektórym chętnym brać w nim udział. Np. Są to szkolenia dla bezrobotnych, albo 50+, czyli ograniczenie wieku. Jak ktoś znajdzie jakieś szkolenia dofinansowane ogólnodostępne to bardzo dziękuję za info.
avatar Ala Maciejewska
Ala Maciejewska
2009-05-13 22:05
Prawda jest taka, że jak napisze się projekt, który ma bardziej rygorystyczną selekcję uczestników to łatwiej taki wniosek uzyskuje dofinansowanie, bo jest dedykowana do specyficznej grupy odbiorców. Podnosi kwalifikacje wąskiej grupy. A szkoda, bo nie zawsze są na te szkolenia uczestnicy.
avatar Piotr Pszczółkowski
Piotr Pszczółkowski
2009-05-21 20:20
To prawda. Właśnie dostaliśmy informację, że jeden z naszych wniosków uzyskał pozytywną ocenę formalną. Teraz czekamy na ocenę merytoryczną. Jeden z projektów otwartych zakończyliśmy w zeszłym roku. Realizowaliśmy ten projekt w partnerstwie z Agencją Rozwoju Pomorza. W tym roku zdecydowaliśmy się raczej na pisanie wniosków dedykowanych. Jeżeli organizacja planuje zrealizowanie projektu szkoleniowego dofinansowanego z funduszy unijnych możemy go opracować, a następnie zrealizować. Zapraszam do współpracy.
avatar Zbyszek Kurewicz
Zbyszek Kurewicz
2009-05-21 21:49
Ostatnio w gazecie prawnej czytałem artykuł, że szkolenia dofinansowane są tanie i dlatego mają bardzo niską jakoś. Chociaż sprawdza się rygorystycznie dokumentację i wydatki to jakość tych szkoleń pozostawia wiele do życzenia, gdyż te wyniki nie są istotne przy rozliczeniu, więc firmy prowadzące takie szkolenia nie przykładają się do tego należycie. Po takich rewelacyjnych informacjach odechciało mi się funduszy unijnych.
avatar Kasia
Kasia
2009-05-21 21:51
Ja też czytałam ten artykuł. Jednak nie uważam, aby tak było zawsze. Zwłaszcza przy projektach dedykowanych. No i oczywiście zależy od firmy szkoleniowej czy odpowiedzialnie podchodzi do tego co robi. Szkolenie to nie tylko 2 dni siedzenia w sali i słuchania trenera.
12 >Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt