osób online: 831
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Organizacja czasu i pracy
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również ... czytaj dalej
Organizacja czasu i pracy - umiejętność organizowania swoich zadań i synchronizowania wykonywanych czynności tak, aby efektywnie realizować założone cele. Identyfikowanie najbardziej efektywnych strategii działania, jak również wyznaczanie priorytetów w działaniu.

Polecamy Ksiazki!

Ciekawa aktywność

< 12
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-07-31 10:47
a ja jestem za jeżdżeniem na rowerze, niby to nic specjalnego, bo w dzisiejszych czasach to dla innych już nuda, ale ja nadal lubię po pracy czy w weekend pojeździć rowerem po lesie lub nad morzem, polecam ścieżkę rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego, ma prawie 40 km. zamiast wylegiwać się na plaży, można opalić się na rowerze i zarazem aktywnie spędzić czas;)
avatar Kasia
Kasia
2009-08-12 14:51
Ja byłam ostatnio we Wrocławiu fajne tam było to, że na rynku można było sobie wypożyczyć rower i jeździć po mieście na rowerze a nie tramwajami czy autobusami. Przy każdym sklepie czy muzeum, czy galerii są stojaki na rowery. A osób jeżdżących na rowerach jest na prawdę dużo. Bardzo mi się to podobało. W Trójmieście nie widziałam czegoś takiego.

[ukryto]
2010-03-29 14:09
Na marginesie Wrocław jest od 3 lat miastem najszybciej rozwijającym się w Polsce, oczywiście nie licząc stolicy:)
< 12Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.22
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt