osób online: 254
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Efektywna komunikacja
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i ... czytaj dalej
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i bezpośredniego wyrażania swoich myśli, uczuć, przekonań lub pragnień, w sposób respektujący uczucia, poglądy i opinie drugiego człowieka. Umiejętność komunikowania się jest istotna na każdym szczeblu kariery, gdyż umożliwia wymianę informacji między poszczególnymi pracownikami, co z kolei jest podstawą efektywnego działania.

Polecamy Ksiazki!

Ciekawa aktywność

< 12
avatar Monika Sz
Monika Sz
2009-07-31 10:47
a ja jestem za jeżdżeniem na rowerze, niby to nic specjalnego, bo w dzisiejszych czasach to dla innych już nuda, ale ja nadal lubię po pracy czy w weekend pojeździć rowerem po lesie lub nad morzem, polecam ścieżkę rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego, ma prawie 40 km. zamiast wylegiwać się na plaży, można opalić się na rowerze i zarazem aktywnie spędzić czas;)
avatar Kasia
Kasia
2009-08-12 14:51
Ja byłam ostatnio we Wrocławiu fajne tam było to, że na rynku można było sobie wypożyczyć rower i jeździć po mieście na rowerze a nie tramwajami czy autobusami. Przy każdym sklepie czy muzeum, czy galerii są stojaki na rowery. A osób jeżdżących na rowerach jest na prawdę dużo. Bardzo mi się to podobało. W Trójmieście nie widziałam czegoś takiego.

[ukryto]
2010-03-29 14:09
Na marginesie Wrocław jest od 3 lat miastem najszybciej rozwijającym się w Polsce, oczywiście nie licząc stolicy:)
< 12Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-02.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt