osób online: 1081
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ... czytaj dalej
Budowanie wizerunku jest ważnym aspektem funkcjonowania zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. Na ten obszar składa się wiele zachowań, a także, w dużym stopniu, świadomość ich istoty. Wizerunek i motyw autoprezentacji są ważnymi czynnikami wpływającymi na relacje z innymi.

Poruszane tematy

media%20informacyjne%20rzetelne

Polecamy Ksiazki!

Jak to wygląda z rzetelnością


[ukryto]
2009-10-15 10:40
Jak ogólnie (to znaczy wn zakresie całej branży) ją oceniacie i czy znacie jakieś tytuły, które uznajecie za pełni rzetelne.
avatar Kasia
Kasia
2009-10-15 13:36
Nie ma całkowicie obiektywnej prasy. No może "Dobry pasterz" :) Ja lubię przekrój i newsweeka.

[ukryto]
2009-11-12 10:41
A próbujecie jakoś uściślać fakty, bo ja do pewnego czasu czytałem wszystkie gazety jakie dochodziły do domu (jest rostrzał ideologiczny), a po za tym jak trzeba zaglądam do internetu.
avatar
[ukryto]
2009-11-13 13:52
zwłaszcza w sferze finansowej są przekłamania i niedopowiedzenia :) Choćby karta kredytowa keep it simple, gdzie zrobiono aferę, że płatna jest rezygnacja z niej, a wcale tak do końca nie jest :)

[ukryto]
2009-11-16 10:09
Chodzi ci o to, że używają różnych pojęć, że trudno dojść o co chodzi (np. pewnego czasu Polska miała równocześnie PKB dodatnie i ujemne), czy, że te teksty są celowo manipulowane?
avatar
[ukryto]
2009-11-19 08:12
mam na myśli wiele rzeczy, od dłuższego czasu interesuję się rynkiem nieruchomości i nie znalazłem serwisu, który mówiłby jak jest. Albo moje pojęcie ekonomii jest mylne, albo mówienie ludziom, że mieszkania (ich ceny) idą i pójdą w górę w dobie
rosnącego bezrobocia,
spadku płac,
restrykcyjnej polityki kredytowej,
faktu, ze średnia płaca wystarcza na zakup 1/4m2 powierzchni mieszkania w średniej lokalizacji, lub 1/8m2 w dobrej lokalizacji
jest cokolwiek kuriozalne.

[ukryto]
2009-11-19 10:32
Dla mnie prawdziwe kuriozum to:
(...)Kapitalizm państwowy, to już kuriozum. Ci cali politolodzy nazywają kapitalizmem system, gdzie nie ma wolnego rynku, a firmy przeciętnych przedsiębiorców nie mają szans na rozwój. A to pojęcie jest używane do systemu gospodarczego ChRL, który ja klasyfikuję jako feudalizm.(...)

Trochę więcej znajdziesz na [aby zobaczyć link musisz być zalogowany...].


[ukryto]
2009-11-19 10:34
A po za tym, na lekcjach polskiego i filozofii robili z Arystotelesa i Platona chrześcijan.Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt