osób online: 255
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Dążenie do rezultatów
Dążenie do rezultatów jest umiejętnością pozwalającą na osiąganie wysokich wyników. Dzięki ukierunkowaniu swoich działań na konkretne cele, z większym prawdopodobieństwem osiągniesz sukces. Sfera ta wiąże się z umiejętnością i ... czytaj dalej
Dążenie do rezultatów jest umiejętnością pozwalającą na osiąganie wysokich wyników. Dzięki ukierunkowaniu swoich działań na konkretne cele, z większym prawdopodobieństwem osiągniesz sukces. Sfera ta wiąże się z umiejętnością i wolą poszukiwania nowych rozwiązań.

Polecamy Ksiazki!

Chmura tagów


[ukryto]
2009-05-07 12:28
Jak taka wzorcowa chmura tagów powinna wyglądać i gdzie należy ją umieścić? I jakie można na tym osiągnąć korzyści?
avatar Konrad Redel
Konrad Redel
2009-05-14 14:42
Chmura tagów na dwa znaczenia:
pierwsze dla użytkownika, dzięki czemu może łatwo trafić na np. podobne tematycznie artykuły na witrynie
drugie dla samych wyszukiwarek, jest to sposób na zwiększenie zaindeksowanych podstron serwisu, jednak trzeba pamiętać o tym, że należy tak ją skonstruować aby uniknąć DC (duplicate content).
Co do samego wyglądu, moim zdaniem to zależy od architektury strony, musi ona być jednocześnie czytelna dla użytkownika, ale także nie zajmować zbyt wiele miejsca jak czasami widzę na niektórych portalach.
avatar
[ukryto]
2009-05-15 09:37
Ostatnio spotkałem się z ciekawym pluginem (czy tam wtyczką) do WordPress'a, która generuje śliczną chmurkę we flashu. Dla wyszukiwarek to za wiele nie znaczy, aczkolwiek gro nastolatków wydało nad tym tworem mnóstwo swoich "ochów" i "achów". Co ciekawe, jak na "wypasiony" bajer jest bardzo praktycznym rozwiązaniem i pozwala ująć kwintesencję tagów w bardzo ładnej oprawie.

Przykład działania:
[aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-01.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt