osób online: 214
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Radzenie sobie ze stresem
Radzenie sobie ze stresem. Stres jest reakcją organizmu na pewne niedomagania, obciążenia i przeszkody. Gdy jest na odpowiednim, optymalnym dla nas poziomie, mobilizuje nas do działania. W przypadku zbyt wysokiego poziomu, może dojść do ... czytaj dalej
Radzenie sobie ze stresem. Stres jest reakcją organizmu na pewne niedomagania, obciążenia i przeszkody. Gdy jest na odpowiednim, optymalnym dla nas poziomie, mobilizuje nas do działania. W przypadku zbyt wysokiego poziomu, może dojść do sytuacji, w której tracimy kontrolę nad sytuacją. Radzenie sobie ze stresem warunkuje prawidłowe funkcjonowanie w codziennych sytuacjach.

Polecamy Ksiazki!

Chmura tagów


[ukryto]
2009-05-07 12:28
Jak taka wzorcowa chmura tagów powinna wyglądać i gdzie należy ją umieścić? I jakie można na tym osiągnąć korzyści?
avatar Konrad Redel
Konrad Redel
2009-05-14 14:42
Chmura tagów na dwa znaczenia:
pierwsze dla użytkownika, dzięki czemu może łatwo trafić na np. podobne tematycznie artykuły na witrynie
drugie dla samych wyszukiwarek, jest to sposób na zwiększenie zaindeksowanych podstron serwisu, jednak trzeba pamiętać o tym, że należy tak ją skonstruować aby uniknąć DC (duplicate content).
Co do samego wyglądu, moim zdaniem to zależy od architektury strony, musi ona być jednocześnie czytelna dla użytkownika, ale także nie zajmować zbyt wiele miejsca jak czasami widzę na niektórych portalach.
avatar
[ukryto]
2009-05-15 09:37
Ostatnio spotkałem się z ciekawym pluginem (czy tam wtyczką) do WordPress'a, która generuje śliczną chmurkę we flashu. Dla wyszukiwarek to za wiele nie znaczy, aczkolwiek gro nastolatków wydało nad tym tworem mnóstwo swoich "ochów" i "achów". Co ciekawe, jak na "wypasiony" bajer jest bardzo praktycznym rozwiązaniem i pozwala ująć kwintesencję tagów w bardzo ładnej oprawie.

Przykład działania:
[aby zobaczyć link musisz być zalogowany...]Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.20
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt