osób online: 355
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Kreatywność
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. ... czytaj dalej
Pracować kreatywnie. Umiejętność twórczego realizowania założonych celów. Zdolność kreatywnego podejścia do obowiązków i wykonywanych działań jest ważnym aspektem wielu obszarów życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. Kreatywne podejście do pracy pozwala na osiąganie lepszych efektów i pozytywnie wpływa na rozwój osobisty. Nie w każdym zawodzie możliwe jest wykazywanie się twórczym potencjałem, warto jednak sprawdzić, czy posiada się taką zdolność, gdyż przy umiejętnym jej przejawianiu, można osiągać lepsze rezultaty. Warto doskonalić te umiejętności, gdyż są one składową licznych sukcesów i mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Poruszane tematy

dowcip%20na%20dziś, dowcip na dziś, dowcip%20na%20dzis, dowcip na dzis, , dowcipy%20na%20dziś, humor%20na%20dziś, dowcip%20mucha, kawał który mnie powala, dowcip%20z%20mucha, kawał%20na%20dziś, kawał%20który%20mnie%20powala, dowcip%20o%20mucha, kawał%20który%20powala, mucha dowcip

Polecamy Ksiazki!

Dowcip, który dziś mnie powalił...

< 12

Krzysztof
2009-10-19 09:53
Przychodzi facet do lekarza i w dość pokrętny sposób tłumaczy o swoich dolegliwościach . Lekarz pomimo starań i wnikliwych pytań nie jest w stanie postawić diagnozy więc postanawia wypisać pacjentowi receptę i zaprasza go do kontroli za tydzień .
Pacjent czyta receptę : „CCNWCMKJADMJSINS”
Z niedowierzaniem zgodnie z poleceniem lekarza chce zrealizować receptę we wskazanej aptece - podaje receptę farmaceucie .
Aptekarz rzuca okiem na receptę odwraca sie i podaje pacjęPrzychodzi facet do lekarza i w dość pokrętny sposób tłumaczy o swoich dolegliwościach . Lekarz pomimo strań i wnikliwych pytań nie jest w stanie postawić diagnozy więc postanawia wypisać pacjętowi receptę i zaprasza go do kontroli za tydzień .
Pacjent czyta receptę : CCNWCMKJADMJSINS
Z niedowierzaniem zgodnie z poleceniem lekarza chce zrealizować receptę we wskazanej aptece - podaje receptę farmaceucie .
Aptekarz rzuca okiem na receptę odwraca sie i podaje pacjentowi największy flakon syropu .
Pacjent nie wytrzymuje i pyta : Skąd pan wie co tu jest napisane ?
Farmaceuta odpowiada : JA pracuje już 20 lat i znam wszystkie lekarstwa pan się nie martwi to na pewno właściwe lekarstwo .
Pacjent upiera się ,że nazwa syropu wcale nie przypomina napisu na recepcie
Farmaceuta tłumaczy ,że zna tego lekarza i wie co tam jest napisane bo lekarz aby było krócej napisał skrótem.
Pacjent nie odpuszcza i wyraźnie podirytowany żąda aby farmaceuta rozszyfrował napis.
Farmaceuta nie widząc innej rady odczytuje pacjentowi receptę:
„Cześć Czesiu Nie Wiem Co Mu Kurwa Jest Ale Daj Mu Jakiś Syrop I Niech Spierdala” .
< 12Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-05.27
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt