osób online: 1086
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Umiejętności interpersonalne
Umiejętnośc i interpersonalne wiążą się z wywieraniem wpływu na ludzi i wydarzenia. Ponadto dotyczą zdolności budowania relacji z innymi opartych na poszanowaniu praw obydwu stron. Umiejętności te zawierają także komponent dotyczący ... czytaj dalej
Umiejętności interpersonalne wiążą się z wywieraniem wpływu na ludzi i wydarzenia. Ponadto dotyczą zdolności budowania relacji z innymi opartych na poszanowaniu praw obydwu stron. Umiejętności te zawierają także komponent dotyczący identyfikowania sytuacji problemowych i rozwiązywania konfliktów. Aspekt ten w dużym stopniu związany jest z relacjami z innymi.

Poruszane tematy

najlepsze%20konto%20email, najlepsze%20darmowe%20konto%20email, najlepsze%20konto%20e%20mail, najlepsze%20bezpłatne%20konto%20e%20mail, najlepsze%20darmowe%20konto%20e-mail, najlepsze konto email, najlepsze%20konto%20e-mail, najlepsze%20darmowe%20konta%20email, najlepsze%20konta%20e%20mail, najlepsze konto pocztowe, Najlepsze%20konta%20email, najlepsze%20darmowe%20konto%20pocztowe, najlepsze%20konto%20pocztowe, najlepsze konta pocztowe, najlepsze%20zagraniczne%20konta%20e%20mail

Polecamy Ksiazki!

Najlepsze darmowe konto e-mail

avatar
[ukryto]
2009-04-09 11:34
Zabawne jest to, że po wpisaniu w google hasła "najlepsze konta email" pojawia się na pierwszym miejscu artykuł z PC WORLD z roku 1999, gdzie wiadomości są raczej już nieaktualne...

Otóż niedawno (marzec 2009) pewna osoba założyła sobie skrzynki na różnych kontach i badała jak się zachowują przez okres jednego miesiąca. Wyniki są następujące:

GMAIL.COM
1 wiadomość powitalna
0 reklam
0 reklam w SPAM

WP.PL
1 wiadomość powitalna
5 reklam
0 reklam w SPAM

ONET.PL
1 wiadomość powitalna
7 reklam
0 reklam w SPAM

INTERIA.PL
1 wiadomość powitalna
21 reklam
0 reklam w SPAM

O2.PL
1 wiadomość powitalna
61 reklam
0 reklam w SPAM

Warto zauważyć, że reklamy, które nie trafiają do folderu SPAM to reklamy zazwyczaj wysyłane przez dostawcę usługi, czyli są to reklamy, które nigdy nie trafią i będą nam zaśmiecać skrzynkę do końca świata.

Póki co tylko jeden dostawca nie rozsyła reklam - GMAIL.COM. Nie dość, że nie rozsyła to jeszcze wyświetla je bardzo nieinwazyjnie po prawej stronie od swojego interface'u podczas przeglądania poczty w przeglądarce.

Myślę, że sprawa wygląda jak z komunikatorami. Wszyscy rzucają się na to, co jest popularne (komunikator: gg, poczta: wp i onet), zamiast się zagłębić i wybrać to co jest naprawdę dobre. Mam nadzieję, że powyższy test pomoże w wyborze osobom, które chcą założyć sobie nową skrzynkę email (bo stara pęka już w szwach z powodu zalewającego spamu).

Warto dodać, że GMAIL potrafi pobierać wiadomości z innych skrzynek, tak więc jeżeli mamy skrzynkę powiedzmy rozowesloneczko@buziaczek.pl i chcemy zmienić na anna.nowak@gmail.com, to bez problemu możemy ustawić nasze konto w gmail tak, aby pobierało wiadomości z naszego różowego słoneczka... ;)

[ukryto]
2009-04-09 12:01
Te reklamy w Gmail są tak nieinwazyjne, że ich poprostu niezuważam.
Ponadto niedawno z poziomu Gmail jest dostęp do Google Labs przec co można rozszerzyć i/uprościć obsługę konta.
Można też na koncie czytać wybrane kanały rss lub atom.
avatar
[ukryto]
2010-06-09 09:12
Zabawne, minął cały rok, a wciąż konta na gmail są bezkonkurencyjne.
Ciekawostką jest to, że można wykorzystać również konto gmail (aktualnie ma 7,5GB) jako swoje miejsce sieci (coś jak edysk), gdzie można przechowywać różnego rodzaju dane czy to duże objętościowo i aktualnie zbędne, czy to takie, do których chcemy mieć dostęp z różnych miejsc, czy to po prostu backupy.

Z moich wstępnych analiz wynika, że można to zrobić na dwa sposoby:
instalując dodatek do firefoxa
montując konto gmail jako partycję w komputerze (!)

[ukryto]
2010-06-10 11:09
To wszystko prawda z tym, że gmail.com ma mało miejsca na załączniki (max 25 MB) i nie wpuszcza .exe.

Zaś o2 i wp daje do 100 MB i wpuszcza .exe.

Z powyższych przyczyn sądzę, że do użytku osobistego lepiej mieć gmail jako pocztę główną, a 02 lub wp jako uzupełniającą w tych obszarach.

piotrek
2011-04-28 20:10
kemi.pl , mają fajne domeny (związane z pocztą a nie denne wp czy interia), duża przesyłka , aktówka, bez reklam i in , polecamWszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-03.25
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt