osób online: 4563
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Radzenie sobie ze stresem
Radzenie sobie ze stresem. Stres jest reakcją organizmu na pewne niedomagania, obciążenia i przeszkody. Gdy jest na odpowiednim, optymalnym dla nas poziomie, mobilizuje nas do działania. W przypadku zbyt wysokiego poziomu, może dojść do ... czytaj dalej
Radzenie sobie ze stresem. Stres jest reakcją organizmu na pewne niedomagania, obciążenia i przeszkody. Gdy jest na odpowiednim, optymalnym dla nas poziomie, mobilizuje nas do działania. W przypadku zbyt wysokiego poziomu, może dojść do sytuacji, w której tracimy kontrolę nad sytuacją. Radzenie sobie ze stresem warunkuje prawidłowe funkcjonowanie w codziennych sytuacjach.

Polecamy Ksiazki!

uroki pomrza

avatar Kasia
Kasia
2009-03-20 18:51
Ja mieszkam 8 km od morza. Na Mechelinkach, gdzie swoja drogą jest plaża nudystów, jest rezerwat ptaków. Miejsce jest przepiękne. Wysokie trawy, mikołajek nadmorski i mnóstwo ptaków, która cały czas ćwierkają. Piękne miejsce na spacer.
avatar Zbyszek Kurewicz
Zbyszek Kurewicz
2009-03-31 15:20
Dużo jeżdżę na rowerze po Kaszubach i nie tylko. To bardzo piękny teren. Na weekendową wyprawę polecam wieżycę i zima i latem jest tam super.

[ukryto]
2010-03-29 15:11
wiosną i jesienią równieżWszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-02.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt