osób online: 1545
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Polecany test rozwoju

Efektywna komunikacja
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i ... czytaj dalej
Efektywna komunikacja wiąże się z umiejętnością przekazywania i odbioru informacji, opinii i pomysłów, w sposób pozwalający na ich pełne zrozumienie, zarówno ustne, jak i pisemne. Jest to także umiejętność otwartego i bezpośredniego wyrażania swoich myśli, uczuć, przekonań lub pragnień, w sposób respektujący uczucia, poglądy i opinie drugiego człowieka. Umiejętność komunikowania się jest istotna na każdym szczeblu kariery, gdyż umożliwia wymianę informacji między poszczególnymi pracownikami, co z kolei jest podstawą efektywnego działania.

Polecamy Ksiazki!

uroki pomrza

avatar Kasia
Kasia
2009-03-20 18:51
Ja mieszkam 8 km od morza. Na Mechelinkach, gdzie swoja drogą jest plaża nudystów, jest rezerwat ptaków. Miejsce jest przepiękne. Wysokie trawy, mikołajek nadmorski i mnóstwo ptaków, która cały czas ćwierkają. Piękne miejsce na spacer.
avatar Zbyszek Kurewicz
Zbyszek Kurewicz
2009-03-31 15:20
Dużo jeżdżę na rowerze po Kaszubach i nie tylko. To bardzo piękny teren. Na weekendową wyprawę polecam wieżycę i zima i latem jest tam super.

[ukryto]
2010-03-29 15:11
wiosną i jesienią równieżWszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-04.21
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt