osób online: 4659
OCD otwarte centrum rozwoju

Zaloguj / zarejestruj się!

Dzięki rejestracji będziesz mógł kreować swój wizerunek poprzez publikowanie artykułów i wyrażanie opinii!

Linki powiązane

 

Polecany test rozwoju

Moja postawa w życiu zawodowym
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście ... czytaj dalej
Celem tego kwestionariusza jest umożliwienie przyjrzenia się swoim zachowaniom i poznania siebie pod kątem predyspozycji zawodowych. Każda odpowiedź, którą zaznaczysz jest prawidłowa, jeżeli udzielisz jej szczerze i jeśli rzeczywiście będzie odnosiła się do Twoich cech. Kwestionariusz składa się z pytań dotyczących odmiennych wartości, które są przejawiane bądź w codziennym życiu, bądź w sytuacjach zawodowych. Zaznaczając swoje preferencje zidentyfikujesz priorytety, które mogą być cenną wskazówką przy wybieraniu odpowiedniego stanowiska pracy.

Polecamy Ksiazki!

Grupa Ciekawe miejsca w Waszej okolicy
Moderator: Krzysztof Barwiński
użytkowników: 4
Ciekaw jestem, czy macie jakieś miejsca, które są mniej znane, a bardzo ciekawe i urokliwe w swej prostocie. Napiszcie gdzie i jak można tam trafić.

Może kiedyś wybierzemy się w jedno z ... czytaj dalej
Ciekaw jestem, czy macie jakieś miejsca, które są mniej znane, a bardzo ciekawe i urokliwe w swej prostocie. Napiszcie gdzie i jak można tam trafić.

Może kiedyś wybierzemy się w jedno z takich miejsc wszyscy razem :)
Temat Odpowiedzi Założyciel Ostatni post
uroki pomrza 2 Kasia [ukryto]
2010-03-29 15:11


Wszelkie prawa zastrzeżone HRtec Sp. z o.o. 0-02.23
Prywatność | FAQ | O nas | POK | Kontakt